Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem úgy, hogy a...

Csak én érzem úgy, hogy a Fidesz borzalmas de egy DK kormányzás még ennél is rosszabb lenne?

Figyelt kérdés

Utálom és megvetem a Fideszt, borzalmas amit művelnek, de mégis valamiért még a Fideszre is szívesebben szavaznék mint a DK-ra. A DK-tól rosszul vagyok.


Egyszerűen azt érzem, hogy a DK is csak egy fertő mint a Fidesz, ugyan azzal a kommunikációval, ugyan azzal a lejáratással, ugyan azzal a gyűlöletkeltéssel, csak sokkal rosszabb. A Fidesznek legalább van valamiféle karakteressége, és stílusa, maga a DK meg olyan mint ennek valami nagyon gagyi koppintása.


Ebből is gondolom, hogy ha a DK hatalomra kerülne akkor konkrétan csak annyi történne, hogy Orbán nem a jobb hanem a bal kezével kormányozna.


Csak én érzem így? Csak én nekem van ekkora ellenszenvem a DK-val szemben?



2022. nov. 10. 22:14
1 2 3
 11/25 hypno ***** válasza:
50%

Bárki jobb a fidesznél.

Ebből az következik, hogy még a DK is jobb lenne.


Bár én inkább úgy szoktam fogalmazni, hogy a változás lehetőségének ígérete egészen biztosan jobb, mint a változatlanság bizonyossága.

2022. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
27%
Persze, hisz a dk hamarabb volt, mint a fidesz, mi? 🤡
2022. nov. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

#6 Nehéz ezt elmagyarázni, de maga az egész DK-s banda jellemtelen, ultra ciki alakokkal van tele akik már 2010 előtt bőven leszerepeltek. Azért pl. egy Lázár János sokkal megnyerőbb mint egy Niedermüller vagy Vágó, és pl. egy Orbán Viktor is sokkal jobb szónok és miniszterelnök mint Gyurcsány Ferenc. Persze ez nem dicséret a Fidesznek, ezeknél az embereknél bárki jobb tudna lenni. Ez inkább a DK-nak rossz, akik képtelenek normális embereket felmutatni.


#7 Igen, ez jobb megközelítés.


Abban sem legyen már illúziónk, hogy Dobrev Klára független Gyurcsánytól. Akkora szemfényvesztés az egész. Vicces, hogy sokan ezt beveszik, és azt hiszik GyF visszavonulna és beleszólása sem lenne a dolgokba.


összességében ha végig nézünk a DK-n akkor szinte csak a vak nem látja, hogy ez a banda csak azért van a kirakatban, hogy teljesen jellemtelenné tegye az ellenzéket. Persze, az ellenzék is jellemtelen már, mindenkit kicsinált a Fidesz és DK banda akiben lett volna potenciál. Aki kormányváltást szeretne annak a DK-val és az egyéb megélhetési ellenzékiek ledarálását javaslom 0. lépésként (De lehet van az -1. is). A Kormányváltást max utána venném egyáltalán fontolóra.

2022. nov. 10. 22:38
 14/25 anonim ***** válasza:
66%

#5: Ez most hogy jön ide? Simicskás kép nincs? Nem baj, ez is jó lesz:

[link]

2022. nov. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
19%
Lehet, hogy egy kicsivel jobb lenne, legalábbis átmenetileg. De lényegi változás akkor sem lenne. A legrosszabb az lenne benne, hogy akkor további évtizedekre beleragadnánk a Fidesz-DK váltógazdaságba.
2022. nov. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
46%
#15 Átmenetileg sem lenne jobb, úgy meg főleg nem.
2022. nov. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
#15 Ja, bocsi, amúgy a többiben egyetértek teljesen.Az a baj, az emberek is csak ebben tudnak gondolkozni, és ez elkeserítő.
2022. nov. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Amióta rendszerváltás volt, azóta mindig is a két szar közül kellett választani.
2022. nov. 11. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
6%
Nem csak te érzed így, hanem több, mint 3 millió ember, ez április 3.-án ki is derült.
2022. nov. 11. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
76%
A fidesz aljaságban mocsokságban egyenrangú az ellenzékkel, pedig pár évig azt gondoltam, hogy annak ellenére, hogy a fidesz is csak egy politikai párt, de mégis egy hajszálal különbek. De a fidesz sem érdemli meg a hatalmat, bukniuk kell, akár mi is lesz utánuk.
2022. nov. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!