Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem ismerem el, hogy...

Ha nem ismerem el, hogy kettőnél több nem létezik (akár végtelen), akkor az már homofóbia?

Figyelt kérdés
Vagy transz stb. fóbia.

2022. nov. 11. 10:04
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
68%
Jó kérdés, nem tudom a választ. Én is úgy vagyok vele, hogy ez most csak egy divatirányzat, és majd el fog múlni, mint az EMO, meg a többi.
2022. nov. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
95%

1. Nem homofóbia, hisz a homoszexualitás tökéltesen működik kétnemű rendszerben. Nézz utána a fogalmaknak.


2. Nem, nem fóbia. Lehet véleményed. De ha szembejön valaki aki valami olyasminek tartja magát ami a kétnemű rendszeren kívül van, és erről akár papírja is van, te pedig ezt tagadod és beletuszkolod a kétnemű rendszerbe, akkor az már igen, fóbia.


Lehet azt mondani, hogy szerinted ez marhaság, de ha ezt másoktól is megtagadod, az már káros. Más is hadd döntse el nyugodtan, hogy mit gondol és tartsuk tiszteletben egymás véleményét, döntését.

2022. nov. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem ez a normalitás :)
2022. nov. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
32%

Nekem azt senki ne mesélje be, hogy az normális, és minden rendben van azzal, ha felnőtt férfi őzikének képzeli magát.

Nekem is jogom van ahhoz, hogy ne kelljen félnem az ilyen bomlott elméktől az utcán.

2022. nov. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
94%
4, nem, azok öltözködési divatirányzatok:D
2022. nov. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
23%

a lényeg az, hogy mindenre bután bólogass, amit egy piroshajú, szakadt, földön fetrengő, láthatóan elmeháborodott állít.

Elvileg ez a jövő.

2022. nov. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
90%
5ös, mert attól még, hogy te nem értesz vele egyet, attól ők megszűnnek létezni az utcán?
2022. nov. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
28%

8.

Pont ez a baj, hogy nem.

2022. nov. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
89%
bár a kettő számjegyű infláció is ilyen fontos filozófiai probléma lenne...
2022. nov. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
28%

A józan ész nem ajándék hanem büntetés.

Mert nap mint nap meg kell kűzdened mindenkivel akinek nincs.


Vannak akik abban hisznek hogy a Föld lapos, mások ezekek a gender baromságokat hirdetik. Ma ilyen világban élünk.

2022. nov. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!