Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egyszer polgarhaboru lenne...

Ha egyszer polgarhaboru lenne Magyarországon az ellenzék és a Fidesz erői között ki nyerne ? Budapestről ki lehetne szorítani a Fidesz erőit de vidékről esélytelen?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy a külföld nem avatkozik közbe hanem pusztán a hazai erők alapján történik a polgarhaboru .

Gondolom Budapestről ki lehetne szoritani a kormanycsapatokat de vidékre menni igencsak kockázatos lenne az ellenzéki erőknek.


Vagy a kormanyerok ostromolnak Budapestet mint anno a szovjetek?



#FIDESZ #Magyar polgarhaboru
2022. nov. 11. 21:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Vidéki vagyok és pontosan láttam, amint kilóra vette meg a fidesz a szavazatokat. Olyan finom disznótorosokat osztogattak, hogy csak na. Viszont az a szavazók lennének az elsők, akik menekülnének, hogyha polgárháború lenne.
2022. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Mind 2 oldalon vannak mérsékeltek de radikálisok is akiket csak a törvény akadályoz hogy ne öljek meg a másikat.


Tudom ez lenne maga a földi pokol mindannyiunknak de olyan gyűlölet van itt már hogy simman elképzelheto lenne ha nem lenne eu

2022. nov. 11. 21:46
 3/25 anonim ***** válasza:
32%
Reálisan nézve a szituációt, az EU és a NATO nem engedné, hogy polgárháborúig fajuljon a konfliktus.
2022. nov. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
66%
A legtöbb ellenzéki politikus kollaboráns.
2022. nov. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Usa ban is ezt lehet látni kialakul 2 párhuzamos valóság a republikánus igazsag és a demokrata igazság között .

Szerintem mi is közel vagyunk egy ilyen kapitaliumi incidenshez .


Bár akárcsak usa ban nálunk is fel mind 2 oldal az erőszaktol .

Egészen egy bizonyos pontig

2022. nov. 11. 21:55
 6/25 anonim ***** válasza:
A jobbik az lmp az mszp Horvát Csacsistól meg Molnár Zsocától kezdve Gyurcsányi.g
2022. nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Igen area gondolok hogy azt mondaná az ellenzék hogy nem demokratikus a kormány hanem egy diktatúra és egyesülnenek hogy megdöntsek külön külön esélyük se lenne .
2022. nov. 11. 22:04
 8/25 anonim ***** válasza:
14%

Sajnos itt Hadházyn kívül meg egy két helyi politikuson kívül nem sok valódi ellenzéki van.

Bár ő is lehet előbb utóbb eljut ide amit írsz.

2022. nov. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Persze ez nem reális hogy a 21 sz ban nem avatkozik be senki egy európai konfliktusba ez kb 0 esély


Szomszédos országok usa vagy a németek úgyis segítenek a győztes felet ha most valaki küld 10 e katonát az már döntő lenne


Oroszok és kínaiak úgyse keldhetnenek támogató erőt egy nato országba szerintem .

2022. nov. 11. 22:14
 10/25 anonim ***** válasza:
55%

Pont ma volt egy rádiós műsor ahol meghívott volt 2 magas rangú katonatisz és ezt a kerdest szegezte nekik a műsorvezető.

Lényegeben azt hogy bele lövetnének e az orbán ellen fellázadó tömegbe pl miutan orbán bejeleni az eu vagy nato kilépest.


Egyértelmű nem volt a válasza mind a 2 katonának. Nem fognak a sajat nepük ellen terrort alkalmazni egy diktátor kénye kedvéért.

2022. nov. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!