Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A libsik miért hisznek az...

A libsik miért hisznek az ukrán győzelemben?

Figyelt kérdés

2022. nov. 12. 12:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%
Mert a nem libsik is látják, hogy július óta ök vannak elönyben, nem? Akkor miért fura, hogy a libsik is?
2022. nov. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
32%
Mer a fercsi meg a soros XD
2022. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
86%

1. Mert az oroszoknak láthatoan nincs jó had tudásuk.

2. Az EU és a USA és támogatja öket.

3. Elég jól harcolnak.


Ez nem politikai oldal függő, hanem felfogo képesség kérdése. Érthető ha valaki az elején a HATALMAS oroszország gyözelmére voksolt, (én is rájuk voksoltam) de most már látszanak előre az eredmányek.

Én is hiszek az ukrán gyözelemben pedig, Vallásos, konzervativ jobbos vagyok.

2022. nov. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
25%
Egy ukrán győzelem esélye lényegesen alacsonyabb a zérónál.
2022. nov. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 meszike91 ***** válasza:
82%
Nem vagyok libsi, de az ukránok az elmúlt hónapokban folyamatosan győzelmeket értek el.
2022. nov. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
11%
És kit érdekel hogy győzelmeket értek el mi a 48-49-es szabadságharcba szarrá aláztuk az osztrákokat aztán mégis vesztettünk pedig ott aztán az egész Habsburg birodalom és technikailag a szent szövetség is ellenünk volt most ugyan ez van az ukránok folyamatos sikerei egyszer csak alább hagynak és az oroszok elkezdenek egyre jobban benyomulni az USA egyszer csak megunja és megvonja vagy nagyon csökkenti a támogatásokat Ukrajna azonnal össze omlik
2022. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%
6! De az ugye megvan, hogy ami szabadságharcunkat egy nagyhatalom se támogatta? Ukiknál kicsit más a helyzet! Egyrészt, másrészt az osztrákoknak ígyis kellett a horvát, a nemzetiségi román és persze pont az orosz segítség is.
2022. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%

#6

És miért vonná meg? Az oroszokat szivathatják és pörög a fegyveripar úgy, hogy alig költenek rá (amerikának pár tíz milliárd dollár semmi pénz), a saját katonáikat nem kell harcba küldeni és ők gazdaságilag se szívnak, mint mi az eu-ban. Meg csak halkan jegyzem meg, hogy az amcsik igen csak utálják a ruszkikat és nem ellenzik a támogatásokat sem, legalábbis nem nagy arányban, így politikailag öngyilkosság lenne ukrajnát magára hagyni.

Amerikai Irakban a saját katonáit áldozta fel és lényegesen többet költött, mint most ukrajnára, miért ne tudná őket támogatni még pl 10 évig?


De kérdezek jobbat, az oroszok mit érnének el azzal, hogy pl 2024-ben Trump visszavonja a támogatásokat? Legalább pár hónapra ettől még meglesznek az ukránok és utána jönnek majd csak a problémák + ettől még elfoglalni az egész területét nagy városokkal együtt borzasztóan véres lenne és még sorozásokat vonna maga után. Meg ha el is foglalják, a lakosság jelentős része szívből gyűlölni fogja őket és folyamatos gerilla aktivitások lesznek. Biztos k*rvára megérné ez a ruszkiknak... Innen már nem fognak jól kijönni akármit is csinálnak.

2022. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy Oroszország szált meg eddig egy Görögországnyi területet. Na meg nem a ruszkik fognak fagyoskodni télen.
2022. nov. 12. 12:57
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
7# de könyörgöm egy háború Bem fekete fehér mi a fåszomért bem tudja felfogni ezt semmi bármikor konkrétan bármikor a legreménytelenebb helyzetbe is fordulhat a háború menete most konkrétan egy félig meddig állóháború van ha az ukrán haderő olyan erős lenne már rég vissza foglalt volna mindent. És mégegyszer ha a nyugat megszakítaná a támogatásokat sak egy napra Ukrajna azonnal össze omlana mert jelenleg csak azért nem ömlott össze mert a nyugat tömi bele q pénzt
2022. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!