Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nyugati liberális LMBTQ/gene...

A nyugati liberális LMBTQ/gener vagy a keleties konzervatív 2bites* filozófiai jön be inkább az embereknek Magyarországba?

Figyelt kérdés
*2bites : 2 információ csak nő vagy férfi lehet az ember biológiai neme

2022. nov. 12. 16:01
A kérdező szavazást indított:
LMBTQ/ geneder
2 bites konzervatív
15 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
A kérdés alapján nem kérdés ki a 2 bites...
2022. nov. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, szerintem 1-bitesre gondoltál. 1 bittel le lehet írni egy 2 esélyes változó állapotát. 2-vel már 4 esélyről van szó.
2022. nov. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mi?
2022. nov. 12. 16:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Valahol a kettő között félúton.
2022. nov. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

[ma 16:47]: Egy bit maga egy darab, két lehetséges állapotú változót jelent, a bit az információ alapegysége. Hogy valaki férfi vagy nő, azt egyetlen biten lehet kódolni, a bit értéke 1, ha az illető férfi, a bit értéke 0, ha az illető nő. Tehát a kérdésbeli

"2bites : 2 információ csak nő vagy férfi lehet az ember biológiai neme"

értelmetlen.


Ahogyan [ma 16:12] írja, 2 biten már annyi információt tudsz elkülöníteni, ami 4 lehetséges különböző értéket, például a jelen kontextusban 4 nemet kódol, '00', '01', '10', '11' négy különböző állapota ugyanannak a két bitnyi rendszernek.


Remélem, elég érthetően elmagyaráztam.

2022. nov. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A többség sehol a világon nem veszi be ezt a baromságot, hogy férfiből lehetsz nő, ha levágatod a farkad, kisminkeled magad, meg hormonokat szedsz. Csak a többség leszarja a témát, és nem szól, amíg nem jelent problémát rá nézve. Szóval, hiába erőlködnek a woke balosok, mert az embereket nem lehet teljesen meghülyíteni.
2022. nov. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gener/genederig olvastam. Az gender. Köszöntem a figyelmet,ennyi.
2022. nov. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os

nem hiszen,hogy a woke balosok tartják életben ezt a témát.

Elsősorban a jobboldalon hallani ezekről a témákból.

Ez is Amerikából indult. Mikor az ottani jobboldal már nem tudta szídni a melegeket, mert az emberek elfogadóak lettek velük, gumicsontként elővették a transzneműeket céltáblának.


Amúgy én elhiszem, hogy létezik olyan, hogy az ember rossz testbe született, nő például férfi testben. Fizikailag sosem lesz nő, de ez nem is érdekel, nem fogom öcskösnek szólítani, mert elfogadom, hogy így kicseszett vele a természet.

2022. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8:


igazad van, de hagyd a 6ost sztem, a hozzászólásának minden mondanat baromság. ő is vmi fideszes kamionsofőr lehet, aki elhitte magáról, mekkora ász.

sztem azt se tudja, mi az a woke. tipikus proli.

2022. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!