Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erről a Lakmuszról elhiszi...

Erről a Lakmuszról elhiszi valaki, hogy "független, objekív", és nem a 444 háztáji "tényellenőrző" médiuma?

Figyelt kérdés

Egész véletlenül ugyanaz a Magyar Jeti Zrt. a tulajdonosa, mint a 444-nek, és mit tesz Isten, valahogy két 444-es szerkesztő is helyett kapott a Lakmusz soraiban.

Mindezek fényében érdekes dolog felhánytorgatni ennek-annak a fidesznyalonc médiának, hogy kormánypárti a tulajdonos...

A "tényellenőrzések" ráadásul mindig úgy sikerülnek, hogy éppen a bellisbsi oldal narratíváját támaszták alá: az Amber-Depp perben pl. kiemeltek pár tényleg nagyon hamis és szálsőséges állítást, majd be sem mutatva az ellenben bizonyított tényeket (pl. ágybakakilás) úgy állították be a dolgot, hogy szegény Amber itt most az elnyomott női áldozat. :D



2022. nov. 14. 20:00
A kérdező szavazást indított:
Én elhiszem, hogy a Lakmusz függetlenobjektív!
A Lakmusz nem függetlenobjektív.
16 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Milyen ma a teljesen független sajtó? Én nem tudok példát mondani, se innen se onnan. Így nincs irányadó példa.
2022. nov. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Isti22 ***** válasza:
69%
Nem kell elhinni, minden állításukat indokolják.
2022. nov. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2; kivéve azt, amit inkább nem állítanak, mert nem tudnák cáfolni sem. Ezt elhallgatásnak hívják, írtam a kérdésben is rá példát.
2022. nov. 14. 20:08
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
2: Elég szánalmasak azok az indoklások. A Lakmusz elfogultabb azoknál, akiket kritizál.
2022. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, ugye nem érzed a különbséget aközött, hogy valamit egy magáncég pénzel vagy pedig a kormány az adófizetők pénzéből tart fenn saját lakájmédiát? Ezért is vagy olyan ostoba, amilyen.
2022. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
5: Én sem érzem: a sajtó az sajtó, ugyanazok a szabályok vonatkoznak rá, tök mindegy, kinek a tulajdona.
2022. nov. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Sem független, sem objektív média nem létezik. Aki a sajátját annak hiszi, az agymosott.
2022. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

5; figyelj birka barátom. Szerintem tökéletesen minegy, hogy az a politikai oldal, amihez tartozol épp kormánypozícióból pénzel téged vagy ellenzékből. Egyik esetben sem vagy független.

Egyébként mondok független médiát, ilyen az Ultrahang: egy jobboldali beállítotságú médium, de sehonnan nem kap és nem is fogad el támaogatást. Ja, talán nem véletlen, hogy, éppen most talála be őket a Lakmusz :D

https://www.youtube.com/watch?v=qdtJe81qIYw

2022. nov. 14. 20:25
 9/19 anonim ***** válasza:
46%

Egészen véletlenül a krokodil is zöld, meg a dinnye is.

ÖSSZEESKÜVÉS!!


Az a nagy büdös helyzet a mai világban, hogy vannak olyan szélsőséges politikai, ideológiai irányzatok, akiknek érdekében áll, hogy elhitessék az emberekkel, hogy objektív valóság nem létezik, csakis vélemények vannak.


Magyarországon ezt jelenleg a NER járatja csúcsra.

Százmilliárdokat költenek arra, hogy mindenről elhitessék, hogy csak nézőpont és vélemény kérdése.

Az evolúció is egy vélemény, meg a bibliai teremtéstörténet is.

Az unortodox retard gazdaságpolitika működőképessége is csak egy vélemény, meg az ellenkezője is.

A Lölőék lopása is csak egy vélemény, meg az ellenkezője is.


Objektív igazság és valóság nincs, csak vélemények, és aki a véleményeket uralja, az diktálja a valóságot.

Ez a NER.

2022. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom, hogy van e függetlenobjektív média. De abban 100% ban biztos vagyok, hogy a telex, de még a 444 is objektívebben tájékoztat nagyságrendekkel a világról, mint a Fidesz média zászlóshajói (origo,vadhajtások,sajtóklub,888 stb)


Bár Amber egy rohadék, ha a 444 vele kapcsolatban elfogult, az nem szimpatikus nekem, de a fent leírt dolgok igazak)


Az origo,vadhajtások,sajtóklub az nettó propaganda, az ellenzéki média ezzel szemben max valamennyire részrehajló, de nem épít ki olyan kamu valóságot és adja be azt propagandaként, mint aq Fidesz főbb médiái, vagy talán az összes.

2022. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!