Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki szavazókban...

Az ellenzéki szavazókban nincs most egy kis káröröm valahol, hogy a Fidesz pont a szavazótáborát teszi a legjobban tönkre?

Figyelt kérdés

Természetesen az inflációval meg a drágulásokkal amiket a Fidesz okoz első sorban, mindenki megszívja valamennyire. De nem mind1 mennyire. A legjobban a szegényeket érinti. A tehetősebbek mérsékeltebben élnek rosszabbul, mint azok akiknek eddig is alig volt pénzük ételre. Márpedig köztudott, hogy a Fidesz 3 millió szavazójából legalább 2 millió szegény és többnyire unintelligens és/vagy szenilis. Az ellenzéki szavazók vegyesebbek, van köztük sok értelmiségi is, akik mondom, szintén megszívják nem is kicsit, de az éhínség nem őket fogja érinteni először, hanem a sok falusi mélyszegény Fideszest illetve a nyugdíjasokat. Bár adogatnak a nyugdíjasoknak prémiumokat hogy épp hogy csak ne haljanak éhen, meg hozták nekik a farhát árkedvezményt, de ez édes kevés, és hosszú távon csak egyre rosszabb lesz, mert mind a nyugdíj prémiumok mint a farhát árstop miatt egyre csak növekszik az infláció, egyre csak gyengül a forint, ami még több inflációt fog hosszú távon okozni, tehát ez egy ördögi kör.

Száz szónak is egy a vége, egy válságban, főleg egy ilyen típusú válság ami most fog következni de nálunk már nagyon érezhető, nem a liberális Nyugat fog színvi (mert hogy ott is él már kb. 1 millió magyar ellenzéki), valamint mondom, itthon sem az értelmesebbek fognak legelőször éhezni és fázni, hanem a csóró buta propaganda benyelő Fideszesek. És ez azért hozhat némi igazságérzet javulást úgymond, mintha visszanyalt volna a fagyi.

A Fidesz a saját szavazótáborát juttatta a létminimum közelébe és most pengeélen táncol. Ők szívták meg a legjobban, pont akik a Fidesz propagandáit ették vagy még eszik most is. De a helyzet egyre súlyosbodik...



2022. nov. 15. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem káröröm van, hanem szomorú vagyok, hogy ennyire birkák az emberek, hogy nem látnak át a dolgokon és még tapsolnak is hozzá, hogy ők vannak a legjobban szivatva.
2022. nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Baromságot beszélsz. Eleve nincsenek is mélyszegénységben élők. Sem fideszesek, sem ellenzékiek. Magyarországon csak tehetős emberek élnek.
2022. nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bennem káröröm, én nem vagyok afféle "keresztény" mint a Fideszesek hogy a sárga földig kárörömködjek valakit. Én csak jót mosolygok mikor vergődnek mindenféle magyarázattal hogy de hát a Viktor az szent.
2022. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább sajnálatot és szomorúságot érzek. Nem boldogít, hogy másnak sz*r, tanulni pedig ebből sem fognak.
2022. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kollektívan szenvedünk, elvégre demokrácia van.

Remélhetőleg nem sokáig, a határon túl azért jobb a helyzet mint ebben a puha diktatúrában.

2022. nov. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ŐK választották, miért sajnáljam őket?
2022. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyobb örömed ne legyen, mint ez a káröröm.
2022. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 DK-s ***** válasza:
43%

"kis káröröm"?


Nem kicsi!

2022. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesz undorító.
2022. nov. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs. Inkább csak sajnálom őket, ezt nagyon elqurták.
2022. nov. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!