Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik magyar baloldaliak, azok...

Akik magyar baloldaliak, azok miért viselkednek emberség ellenesen? Miért utálják, gyűlölik a saját honfitársaikat?

Figyelt kérdés

Olvasom itt is a válaszokat, meg egyéb fórumokon is, és nagyon sokszor van hogy örülnek egy honfitársuk kárának, legyen az anyagi, vagy akármilyen más jellegű kár, tök nagy örömmel mondják, hogy megérdemelted te búzi fideszes, meg hasonlók...

Jó persze nem lehet általánosítani, de akik a jelenlegi kormányt szidják, és ha nem is ismeri be mindegyik nyíltan hogy baloldaliak (pedig sztm. azok..), attól még a legtöbb fidesz ellenes kommentjében mindig ott lapul valami kis gyűlölködés, káröröm és hasonlók.

Nem tudom, nekem az ilyen "baloldali" emberek olyan szürkének tűnnek, mintha mindig citromba harapnának..

Mintha nem okozna semmi más örömet nekik, csak a kárörvendés meg a gonoszkodás.

Más is tapasztalt hasonlót?

És ha igen, akkor szerinte miért ilyenek ezek az emberek?

Remélem nagyjából átjön a lényeg abból amit leírtam...



2015. okt. 1. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem baloldali jellemző,ez sajnos Magyarországon általánosan jellemző a társadalomra.Gyűlölködés,széthúzás stb.
2015. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Ennek semmi köze az "oldalisághoz" a segg és .aszfejség a politikai paletta és etnikum minden színében pompázik! Tudod mikor néhány éve vadászbalesetben életét vesztette egy MSZP-s képviselő, akkor meg a szélsőjjobbos "hírforrások" pl. kuruc és társai arról írogattak, hogy pl. "Egy kilőve, már csak a többivel kellene végezni".

Meg nem tudom hol élsz: az ilyen kifejezések, hogy "libernyák agyhalott" és hasonlók nem ismerősek erről az oldalról? Mielőtt bejött volna a boxzsáknak használt migránskérdés minden nap volt két-három "liberálisozós" kérdés. Soroljam? Aki azt hiszi, hogy ez a fajata gonoszság valami baloldali sajátság, az nagyon, nagyon, nagyon el van tévedve!

2015. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Lássuk csak, ki kit utál:


Baloldaliak utálják:


- hagyománytisztelőket

- hungaristákat

- radikális jobboldaliakat

- fideszeket

- jobbikosokat

- azokat akik nem értenek velük egyet



Jobboldaliak utálják a következőket:


- cigányok

- zsidók

- bevándorlók

- homokosok

- transzvesztiták

- biszexuálisok

- leszbikusok

- páwák

- hipszterek

- kommunisták

- baloldaliak

- liberálisok

- amerikaiak

- szabadkőművesek

- szlovákok

- románok

- szerbek

- ukránok

- mszp-sek

- mindenkori kormány

- akik nem őrjöngenek napi szinten Trianonon

- akik gáznak tartják a "nagymagyarkodást"

- akik nem értenek egyet mindenben velük


Én ezt így látom, úgy, hogy majdhogynem középen vagyok a politikai nézeteimet tekintve.

2015. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%

A politikusaik nem hülyék, pusztán gazemberek. A szavazóik pedig a kádári gondolkodásmód termékei, vezérelvük az irigység, a kicsinyesség és a káröröm. Gyenge emberi minőséget képviselnek. Lassan kihalnak, bár van egy vékony utánpótlásuk, elvégre selejt mindenhol akad, de ez szerencsére nem jelentős.

Viszont véleményem szerint a gyűlölködés nem pártszimpátia vagy politikai hovatartozás függvénye, a politikai jobboldalon is bőven vannak gyűlölködő természetű emberek, csak sokkal kevesebben.

2015. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 MolotovPunk ***** válasza:
62%

Én ezt inkább fid. híveknél vettem észre.

Persze ott is vannak okos és művelt emberek,de van köztük sok rosszindulatú is...

Egyik kollégám pl vérbeli fidesz szavazó és ő a múltkor kijelentette,hogy azok akik kimentek élni külföldre megélhetés miatt,azok haza árulók.

No Comment kategória az ilyen ember...

2015. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 MolotovPunk ***** válasza:
76%
Egyébként rosszindulatú ember minden oldalon található...
2015. okt. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

Igen kérdező, a fideszesek mind kedves, segítőkész és mosolygós emberek, mindenki más pedig, aki nem szereti a Fideszt, az mocskos baloldali és egész nap csak gyűlölködik.


Erre egyszerűen nincs kedvem mit írni...

2015. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
- A kérdésnek alapvetően nincs értelme, mivel nem utálom a honfitársaimat és szerintem úgy általánosságban a többi baloldali sem.
2015. okt. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

Dehogy nem utálod.

Nem érdekel, hogy nem, akkor is utálod, akármit is mondasz!

2015. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Azért, mert a baloldaliak mind gonosz gyúrcsány sátánok, a fideszesek pedig Isten Szent Harcosai.
2015. okt. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!