Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért van, hogy Orbánt...

Az miért van, hogy Orbánt csügőhasúzzák, köpcösözik, testszégyenítik a balosok, de emellett teljesen oké nekik, hogy megválasztanak egy kórosan elhízott férfit szépségkirálynőnek?

Figyelt kérdés

[link]


Merthogy ez a "nőt" most csodálni kell a "bátorságáért", szigorúan ügyelve arra, hogy nehogy észrevegyük azt, hogy mi van a lába közt és beszakad-e alatta a mérleg.

Ez miért van rendben nektek, kedves baloldali 444 és Telex-fanok, ellenzékiek? Nem érzitek, hogy kissé ellentmondásos az, amit leműveltek?



2022. nov. 16. 16:03
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
74%

Nem, nem érzem, én még nem választottam soha semmilyen szépségkirálynőt. Teljesen oké az orbánt gúnyolni, hiszen ő is gúnyolódik mindenen, emellett egy sportos embernek hirdeti magát 😅


Az tényleg ellentmondásos hogy a fideszesek jobboldalinak hirdetik magukat, és elég szélsőségesen balos dolgokat művelnek.

2022. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
#1 Orbán se választottad, nem ez a lényeg. A te politikai oldalad szavazta meg a randaságot szépségkirálynőnek 180 kg-os férfiként. Ilyen valamiért nem hangzik el, hogy fúj köpcös meg lecsüng a hasa...
2022. nov. 16. 16:08
 3/45 anonim ***** válasza:
89%
Sikerült összemosnod két olyan faxságot aminek semmi köze egymáshoz. Ügyes vagy. Jár a csoki.
2022. nov. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
85%

"teljesen oké nekik, hogy megválasztanak egy kórosan elhízott férfit szépségkirálynőnek"


Nem, miért lenne ez rendben? Te, kérdező, láthatóan valami rendkívül elferdült képpel rendelkezel a valóságról, ha azt hiszed, hogy azért mert valaki ellenzéki, automatikusan egyetért minden lmbtq témájú hírrel.


Szóval, kedves kérdező, én ellenzéki vagyok, és perverz, visszatetsző dolognak tartom ezt a hírt. Próbáld értelmezni, hogy az ellenzéki oldalon nem olyanok vannak, mint a fideszoldalon, ahol mindenkinek ugyanazt kell mindig bégetni.

2022. nov. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
1%
Mert a ballibek kontraproduktivak és képmutatóak. Mindig bebizonyitják.
2022. nov. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
98%
A kettőnek nincs köze
2022. nov. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

"az ellenzéki oldalon nem olyanok vannak, mint a fideszoldalon, ahol mindenkinek ugyanazt kell mindig bégetni."


Miután ezzel máris összemostál minden fideszessel (nem vagyok az), így érdekes, hogy rajtam kéred számon az álalánosítást.

2022. nov. 16. 16:18
 8/45 anonim ***** válasza:
91%
7: Orbán védelmére a fideszesek szoktak kelni, ellenzékiek tudják, hogy nincs mit védeni rajta
2022. nov. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
1%
7 : ez azért van, mert a baloldaliak minden kommentjükben kényszeresen orbánoznak egyet . És ők annyira demokratikusak, elfogadóak, toleránsak, hogy mindenkit birkának gúnyolnak, aki nem ért együtt velük.
2022. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
91%
Mert szerinted azok akik megválasztották ezt a kretént szépségkirálynönek ők csüngőhasúzzák Orbánt is?! Bravó! Te se leszel már hülyébb.
2022. nov. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!