Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok miért nem...

A balliberálisok miért nem fogadják el a velük nem egyező véleményeket, ha ők maguk képmutatóan a szeretetről és az elfogadásról papolnak?

Figyelt kérdés

Sokszor tapasztaltam már ezt.

Ha kritizálod az ellenzéket,és dícséred a Mi Hazánkat vagy a Fideszt, jön a karaktergyilkolászás "elfogadóéktól".

Ja, és szeretnék nácizni is.



2022. nov. 16. 18:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
3%
Én azt "szeretem", mikor nyomdafestéket nem tűrően fogalmaznak, közben pedig értelmiséginek vallják magukat, és másokat hülyéznek meg birkáznak.
2022. nov. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
37%

Meg azt, hogy alapelveik szerint elfogadóak mindenkivel , aztán mindenhova leirják, hogy a mocskos nácik, rasszisták, fideSS-es birkák buták, bedőlnek a propagandának, tanulatlanok stb.


Szerintünk nálunk nincs véleményszabadság és diktatúra van, aztán szétpocskondiáznak mindenkit, megtiltva neki, hogy saját önálló véleménye legyen, aki nem igy tapasztalja.

2022. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Jó látni, hogy nem én látom így egyedül.
2022. nov. 16. 18:51
 14/29 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező, rengetegen látják igy ,ahogy te is.


Csak ők általában nem kommentelnek, passzivabbak, csak olvasnak. Az ellenzéki meg itt dühöngi ki magát és boxzsáknak használja őket,ha megszólalnak.



Az is beszédes, hogy tele van ballibbel ,ellenzékivel a gyakori, és erőszakos egyoldalú kommunikációval kiszoritják a többieket a topikból. Addig agresszorkodnak, amig meg nem unod és átmész passziv olvasóba aktiv kommentelőből.

2022. nov. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
38%

Igen, ezzel egyetértek, amit a 14 ír. Meg szokásuk a lepontozás, ami amúgy senkit nem kéne érdekeljen, de ők ebben élik ki magukat, és arra élveznek, hogy a velük ellentétes véleményen lévők "kevés pipások".


Most komolyan, nem óvoda?

2022. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Most vettem észre,hogy a hashtagelt résznél átírják a szavakat valószínűleg a moderátorok.Én "Liberálisokat" írtam,ami igaz,ma már szitokszónak számít és nem egyenlő a liberalizmussal,amire átjavították a szót.Írtam én már "libsi"-t is hashtagként,és szintén átírták "liberalizmusra".
2022. nov. 16. 19:04
 17/29 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező, a Fidesz sajnálatos módon tényszerűen rettentően sok pénzt lopott el a magyar adófizetőktől, mindeközben leépítette a jogállamot az oktatás és az Eü baromi szar állapotú. Ezek mellett nem létezik olyan álláspont, ami szerint a Fidesz jót tett az országgal 2010 óta.


Viszont nézzük máshonnan a dolgokat. A Fidesz médiái bizonyítottan sokszor annyi sajtópert veszítenek, mint az ellenzéki médiák. Orbán Viktor a miniszterelnök, nem hajlandó ellenzéki portáloknak nyilatkozni és a saját lakájmédiájuknak nyilatkozik ha nyilatkozik. A Fidesznek tényszerűen van egy médiabirodalma, ami tényszerűen hazudozik. Keress rá a neten, megtalálod, hogy MZP-t hogyan karaktergyilkolták a megafonosok.


Ráadásul eleve milyen álláspontja van a FIdesznek kérdező? Mi az álláspontjuk? Te tudod? Mert mondjuk ha megnézet a tranzit Hollik vs MZP "vitát", ott Hollik szinte végig folyamatosan csak Gyurcsányozott, tehát a propagandát ismételgette, mint egy felhúzható egér, amit felhúzol egy kulccsal és az mondja amit bele programoztak. Gulyás Gergely szintén ezt csinálja, csak ő még érzelemmentesebben mondja fel az aktuális propagandát.


A Fideszeseknek NINCS a szó szoros értelmében véleményük. A kormánypropagandát ismételgetik, miközben rothad az ország, miattuk. Én ezt nem nevezem véleménynek, hanem agymosásnak.

2022. nov. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
54%

[[Igen, ezzel egyetértek, amit a 14 ír. Meg szokásuk a lepontozás, ami amúgy senkit nem kéne érdekeljen, de ők ebben élik ki magukat, és arra élveznek, hogy a velük ellentétes véleményen lévők "kevés pipások".


Most komolyan, nem óvoda?]]


Alapvetően maximálisan egyet is tudnék veled érteni, csak van egy kicsike bökkennő. Én még nem találkoztam egy olyan FIdeszes kommentelővel sem, aki ész érvekkel be tudta volna bizonyítani, hogy a FIdesz miért is jó az országunknak.


Amiket most írok, azok tények, nem vélemények:


-A Fidesz iszonyatosan sok pénzt lopott el, amivel lehetett volna fejleszteni az országot, de Orbán a holdudvarának ajándékozta az ország helyett.


-A Fidesz a saját hatalmának megtartásáért rengeteg esetben rombolta a jogállamot, a főügyész, a köztársasági elnök stb stb stb is Fideszes, ami nem illik egy rendes jogállamba bele.


-Az oktatás és az egészségügy romokban.


-A Fidesz alatt történelmi szintű infláció tombol itthon.


Ezek tudatában nem létezik olyan indok, ami miatt a Fidesz jól vezetné ezt az országot. Az előző kommetemben írtam róla (ma 19:18), hogy a Fideszesek felmondják a napi propagandát, ergo nincs is nekik saját véleményük sem, vagy ha van is, azt titkolniuk kell. Innentől fogva értelmét veszti az a fogalom, hogy Fideszes és saját vélemény.


Ja és a Fidesz média nagyságrendekkel több sajtópert veszít, mint az ellenzéki, vajon miért? Olyan őszinték? xDDD

2022. nov. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
35%

Hát, a balliberálisok pl. a főpolgármester-választás előtt is azt a taktikát találták ki, hogy karaktergyilkolják Tarlóst és imázst épitenek Karácsony Gergelynek.

A szakmai eredmények nem is érdekelték a szavazókat,szimpátia aalpján szavazták rá.


Ezek után, hogy mennyire népszerűség- és szenzációhajhász, feltűnősködni akaró, balhézó-cirkuszoló-mindig tüntetésre szitó , műbalhékat gyártó , arcokkal-karakterekkel (és nem szakmaisággal) nyerni és megnyerni akaró figurákkal van tele az EGÉSZ ellenzék, elég érdekes, hogy mindig a kormánypropagandára hivatkoznak az ellenzékiek.

Sokszor nem is igazolja egyébként semmi, amit 17 példaként hoz fel ,csak feltette épp valamelyik lájkvadász ellenzéki kirakatpolitikus a fb-jára, hogy mennyi, de mennyi pert nyert már, mennyi, de mennyi mutyit deritett már fel.

Valamit csak mondania kell, hogy bizonygassa a követőinek, hogy dolgozik a magyar szabadságért.

2022. nov. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
34%
17-18, mert unják, amikkel mindig támadtok. Inkább elkezdenek csendesen olvasni.
2022. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!