Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok miért nem...

A balliberálisok miért nem fogadják el a velük nem egyező véleményeket, ha ők maguk képmutatóan a szeretetről és az elfogadásról papolnak?

Figyelt kérdés

Sokszor tapasztaltam már ezt.

Ha kritizálod az ellenzéket,és dícséred a Mi Hazánkat vagy a Fideszt, jön a karaktergyilkolászás "elfogadóéktól".

Ja, és szeretnék nácizni is.



2022. nov. 16. 18:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
52%

Tehát ha valaki a Fideszt élteti, akkor az a bajom vele, hogy azt a pártot élteti, ami szétlopta és szétverte ezt az országot. Nem az a bajom vele, hogy van neki "véleménye", hanem hogy nyilvánvalóan olyan pártot támogat, ami baromira rossz az országnak. De ha mondjuk azt állítaná egy Fideszes, hogy szerinte a fekete nők nem lehetnek szépek, akkor azzal nem vitatkoznék, mert az ízlés kérdése. De ami Magyarországon történik, az nem ízlés kérdése.


Ha elolvasod előző kommentjeimet az idézőjelet is tudni fogod, miért írtam ki.


Ma 19:18 és ma 19:25 vagyok.


Ja amúgy ha itt vannak Fideszesk, akkor lenne 1 kérdésem. Azzal, hogy a tojásra is ársapka kerül, a Fidesz elismeri, hogy a magyarok egy jó részének még a tojás megvétele is probléma lenne, piaci áron? Ez is egy jó példa a FIdesz ámokfutására, hogy MÉG A TOJÁS is olyan termék, amire ársapka kell, mert amúgy nem futná rá sokaknak. Szép teljesítmény nem?

2022. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
61%

"17-18, mert unják, amikkel mindig támadtok. Inkább elkezdenek csendesen olvasni."


Például mit unnak? Hogy a Fidesz korrupt, mint a fene? Még a Fideszes szavazók is elismerik, hogy Mészáros Lőrinc korrupció által lett olyan gazdag amilyen. Pedig Mészáros csak 1 szereplő ebben a sztoriban. Ezt unjátok?


Vagy azt unjátok, hogy nincs itthon jogállam? Fideszes a köztársasági elnök, Fideszes a főügyész, szinte minden fontos helyen fideszes csicskák ülnek.


Akkor ti az igazságot unjátok? Vagy amiket itt felsoroltam, azok nem igazak? Nem korrupt a Fidesz? Nem Fideszes a főügyés és a köztársasági elnök is? Ezek tények, nem vélemények.


De amúgy arra is keresem a választ, hogyha a Fidesz olyan jó kormány, hogy jutottunk el odáig, hogy a csirkefarhát árát fixálni kellett, mert arra se futja sokaknak? xDDD Erre soha sem láttam választ egy fideszestől se, csak fújta a propagandát, hogy szankciók szankciók, szankciók, szankciók.



Elősször rukkoljon elő a Fideszes saját állásponttal, hogy miért van szükség szétlopni az országot és leépíteni a jogállamot, meg miért jó nekünk, hogy rothad az oktatás és az egészségügy, meg miért kell hazudnia a megafonos propagandistáknak.


Tehát elsőnek magyarázza meg valaki ezeket a saját álláspontjával, mert ilyet én nem láttam még fideszestől soha.

2022. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
25%

17, be tudnád linkelni a többszáz sajtóperrel kapcsolatban a birósági határozatokat ? Ne az legyen, hogy csak úgy kiirta egy elelnzéki politikus az oldalára és ezáltal már igazsággá is válik.



Ha nincs Mo-n jogállam és Fideszes a főügyész is ,meg tudnád mnodani, hogy nyer meg annyi sajtópert az ellenzék ? Csak mert egy diktatúrában egyrészt ki lennének végezve, másrészt részrehajlóan felmentenék a jobboldali sajtót az ellenzéki politikussal szemben .

2022. nov. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
40%

Cseh Katalin egyszer azt posztolta ki fb-ra, hogy a rendőrség vegzálta az ő tüntetésóket. Erre a rendőrfőkapitányság kiadott egy közleményt, h hát egyáltalán nem erről volt szó, Katika nem jelentette be, hogy tüntetni akar.


Jakab Péter kitett tavaly egy videót a fb-jára egy épitkezésről, és feljeelntéssel fenyegette a melóst, aki a munkáját végezte. Engedélye és értelmes oka se volt annak hogy odamenjen és nem egy melóssal kéne kötekedni a melósok hőseként.

2022. nov. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
35%
Toroczkai Lászlónak meg a facebook tiltotta le a profilját és hosszasan kellett pereskednie velük az igazáért. Ez mennyire önkényuralmi ?
2022. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
40%

Nekem vannak olyan ismerőseim, akik gyerekkoruk óta megszállottan baloldaliak és már a 90-es években is gyúlölték Orbánt (amikor még kormányon sem volt).


Pár éve az Orbán-kormány a Covid alatt amnesztiát adott a beragadt nyelvvizsgákra, hogy lediplomázhassanak (ismerőseim 5-10 évvel korábban kellett volna, hogy diplomázzanak...). Erre mi votl a reakciójuk ? Örülni nem örültek neki, ehelyett a kormányt szidták , hogy ingyencirkuszt rendez a szavaatokért és mennyire képmutatók.


No comment.

2022. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
62%
A balliberálisokban az a legborzalmasabb, hogy azzal nyitnak és folyamatosan beleszövik a kommentjeikbe, hogy a fideszes buta, butább, mint ő, nem képes önálló gondolkodásra. Nem tekintik partnernek, aki máshogy lát valamit, mint ők. Komolyan, azzal szeretnének valakit meggyőzni a saját oldaluk igazáról, hogy lebutázzák ?
2022. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 manly ***** válasza:
Mert képmutatók.
2022. nov. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Azért, mert a nácik mindenkit gyűlölnek. Mi liberálisok mindenkit elfogadom. Miért vannak nácik?
2023. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!