Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mely ellenzéki politikusokat...

Mely ellenzéki politikusokat tartod egy 1-5. listán legképmutatóbbnak, legrosszabbnak ?

Figyelt kérdés
2022. nov. 16. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
A fidesz nem képmutató?
2022. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
A komplett jobbik
2022. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bárcsak eljutna egyszer ezen az oldalon odáig a többség, hogy a kérdésre válaszol.
2022. nov. 16. 21:31
 4/11 anonim ***** válasza:
4%
Nem merem leírni ezen az oldalon 😂
2022. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Jakab, Dobrev és Gyurcsány (ez egy), Tordai, Kunhalmi és az ötödik hely az mindenki másé aki a parlamentben van.


A legnagyobb bűnük közös: A vereség el nem fogadása, és le nem mondás. A rendszer hű szolgálata ellenzékként. Annak a nem felismerése, hogy Ők tartják hatalmon a Fideszt és ameddig itt vannak soha sem lesz kormányváltás.

2022. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
79%

jakab és gyurcsány.


Öszintén szerintem nem tudnánk nyerni ha nem lennének. A fidesznek nem is kell már program.

2022. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Gyurcsánynál sokkal képmutatóbb a jobbik, mert legalább Gyurcsány mindig is ugyanazt képviselte, ezek meg elvtelenek, oda dörgölőznek, ahol éppen ígérnek valamit, azokkal paktálnak, akiket elvileg egykoron megvetettek, számomra politikailag ez a legképmutatóbb.
2022. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Gyurcsány, Szabó Tímea, a komplett Jobbik és Momentum.
2022. nov. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én Jakab Péter. És ha most 100 évvel korábban élnénk, szerintem félnivalónk is lenne tőle, mert szélsőséges dolgokba is bele tudja rántani a legmegvezethetőbb réteget a populista dumájával.


Embert nem hallottam még annyit hazudni az elmúlt években interjúkban, parlamenti üléseket , mint őt és ő hazugoz le másokat a legeslegtöbbször.


Egyik videóját néztem most meg. A nyári botrányai után (úgy ül a Parlamentben, h az emberek soha nem választották be, kirúgják a pártjából és rögtön újat alapit - párhuzamosan mocskolta a Fideszt is és a Jobbikot is az interjú alatt totálisan fals demagóg érvekkel, megcsalta a feleségét a mamuszos csajjal ..stb.. Aztán kijelentette, hogy ő egy jobboldali nemzeti érzelmű ember, és nincs semmi gond azzal, hogy most a baloldalon ül, csak a hülyék foglalkoznak azzal, hogy valaki bal- vagy jobboldali-e :)))



Ez az ember a leggázabb populista , akit az elmúlt években láttam. Igaza van Hont ANdrásnak, aki "féregnek" nevezte.

2022. nov. 17. 02:31
 10/11 A kérdező kommentje:

Ja, és nem véletlen nevezte Novák ELőd se farizeusnak :)


Számomra ő a parlament hulladék eleme.

2022. nov. 17. 02:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!