Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelenlegi politikai álláspont...

Jelenlegi politikai álláspont szerint hazaáruló aki külföldön dolgozik és nem Magyarországon fizeti az adót az államnak?

Figyelt kérdés
Szavazati jogkörmegvonást fognak alkalmazni az ilyen adóelkerülő emberekkel később ha megint újraválasztják a Fideszt?
2022. nov. 18. 12:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Kieg: amúgy én is villanyszerelő vagyok és megyek ki ausztriába.
2022. nov. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%

Dolgoztam már Magyarországon, nekem nem kell bemutatni. Ha nem túlórázol akkor lusta senkiházinak néznek, elvárják hogy legalább heti 46,5 órát dolgozz. Itt 36 óra az alap, ezen felül túlóra. Nem is kell több, csak néha évente 1-2x kell túlórázni de azt is azért mert tényleg van rá normális ok, nem csak az hogy a főnök több pénzt akar keresni.


Magyarország az alacsony bérekkel akar versenyezni, miközben munkáshiány van. Ezt a kurmány az Ukrán, Mongol,Indiai munkaerővel próbálja kezelni.

Csak hogy én és sokan mások nem elégedünk meg annyival amennyit az indiai kap (ők többet is keresnek mint a magyarok).


Szóval ez az ország elvárná tőlem hogy dolgozzak keményen, cserébe úgy-ahogy meg lehetne élni. Ehelyett nem dolgozok csak keveset, viszont rendesen megfizetnek érte.


Én azt mondom aki hülye az dolgozzon csak a magyaroknak, aki pedig elsősorban önmagának akar dolgozni az pedig keressen valami munkát nyugaton.

2022. nov. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
95%

9-es olvastad, hogy ha jó szakember?


Egy jó szaki miért ne lehetne vállalkozó?

Én nem mondom azt, hogy kint nem könnyebb, de pont ezeknek a szakmáknak annyira ha valaki jó benne, most itthon se rossz.

2022. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
4%
Nem, hiszen ugyanolyan szavazati joggal bír az is, aki 10 éve Angliában mosogat...🤔
2022. nov. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Aki Ausztriába megy villanyszerelőnek, az mind készségszinten tud németül?


Gondolom csak németül kell kommunikálni a főnökkel, munkatársakkal, márpedig a némettudás nálunk nem jellemző.

2022. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki ott nem beszél németül azt elássák. Vagy viszel munkatársat aki tud németül vagy úgy mész ki hogy már tudsz németül, önállóan és egyedül képes vagy dolgozni. Ausztriában egyébként elég stresszes dolgozni, én nem mennék oda vissza semmi pénzért.
2022. nov. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!