Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelenlegi politikai álláspont...

Jelenlegi politikai álláspont szerint hazaáruló aki külföldön dolgozik és nem Magyarországon fizeti az adót az államnak?

Figyelt kérdés
Szavazati jogkörmegvonást fognak alkalmazni az ilyen adóelkerülő emberekkel később ha megint újraválasztják a Fideszt?
2022. nov. 18. 12:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
És az a romániai, ukrán, vagy szerb kettős állampolgárságú magyar, aki a magyar okmányait használva dolgozik Európában?
2022. nov. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem lesz szavazatmegvonás, a Fidesznek pont az a célja, hogy akárki fia-borja fű-fa-bokor szavazhasson, mert annál könnyebb csalni, minél nagyobb a kéosz.
2022. nov. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%

Szavazati jogot eddig egyedül a debilkoalíció (DK) akart megvonni Magyarországon.


Csak az ő szavazóiké maradhatna meg.

2022. nov. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Ha magyar állampolgárként Németországban dolgozom itthon is le kell adózni.

Csak Ausztriával van kettős adózási megegyezése Magyarországnak.

2022. nov. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Még nem szoktál hozzá hogy itt mindenki hazaáruló aki nem fideszes birka?
2022. nov. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező

Ezt az ostobaságot eddig csak a ballibek hangoztatták - ha te ezt hallottad akkor tőlük hallhattad csak.

Azért léptünk be az unióba, hogy aki akar az szabadon mehessen benne tanulni, dolgozni, élni ahová csak akar.

A jelenlegi kormánypártok nem megvontak szavazati jogköröket, hanem ADTAK szavazati jogot azon magyar állampolgároknak is akiknek addig nem volt. Az ellenzéki összefogás pártjaitól volt eddig csak szándék arra, hogy szavazati jogkört bárkitől is megvonjanak - meg mostanában a mi hazánk részéről van hasonló javaslat néha.

2022. nov. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Én úgy érzem hogy a hazám árult el engem, dolgoztatni akarnak napi 10 órában szinte a semmiért.


Nem vagyok senki barma-tulajdona, oda megyek ahova én akarok, és élek a szavazati jogommal akkor is ha ez nektek nem tetszik! Ha a romániában élőnek van joga szavazni akkor nekem is!!


Ahol most vagyok megkeresem a havi nettó 3600 eurót heti 36 órával tiszta és kényelmes melóval. Otthon villanyszerelőként meg kell szakadni ha haladni akarsz.

2022. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

7-es, jó szándékkal írom, kicsit más a világ.

Itthon ma villanyszerelőként, asztalosként, kőműveskét, vízszerelőként, autószerelőként szerintem akkora király valaki, hogy bárki vigyázba áll előtte.


Persze ha jó szakember.

2022. nov. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

8# Igen, mert nyilván mindenki vállalkozó...


Amúgy meg örülsz ha pótlékkal együtt megvan a 350k vagy építőiparban a 450k.


Kint meg 2500 euró + lakhatásnál kezdődik.


Szóval ámíts mást a hülyeségeddel.

2022. nov. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 árokpart ***** válasza:
30%
Öregem, hogy ha a külföldön munkát vállaló emberek nem költenék el itthon a pénzüket a szabadságuk alatt, meg nem utalnák haza az itthon maradottaknak akkor kb. Moldova szintjén élnél. Mellesleg te mit teszel azért, hogy ne kelljen kivándorolnunk és olyan ország legyünk mint pl. Ausztria, Csehország vagy Hollandia. Az irogatáson kívül semmit ugye?
2022. nov. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!