Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért töltenek fel ennyi...

Miért töltenek fel ennyi képet az emverek külföldi bevásárlásukról?

Figyelt kérdés

Töltik fel a számlát, és az árakat, osztrák, német, angol, szlovák bevásarlásokról.


Én értem, hogy már egy kenyér is 10-30% olcsóbb külföldön, meg egy két kiveteltől már minden, de miért kell erről folyamatosan írni? Kárörvendés?


2022. nov. 18. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Verik a mellüket, hogy olcsóbbak az árak már a hanyatló Nyugaton is.

Amúgy valahol igazuk is van, a háborús/szankciós infláció az magyar találmány, egy ürügy ahhoz hogy elvegyék a pénzt a magyarok zsebéből a fideszes politikusok és haverjaik. Nekik még a háború is csak egy eszköz hogy az átlagemberektől még többet lopjanak.

2022. nov. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Érdekes, én ismerőseim nem töltenek fel. Talán mert normálisak? Amúgy Magyországon belül is lehet találni nagyon olcsó terméket itt-ott, mégse tölti fel senki. Kenyérből meg ezerféle van, ezerféle árral.
2022. nov. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Azért töltik fel mert sokan m1 néznek meg hir tv és talán hozájuk is eljut a hír hogy, aki 4-szer töbet keres kevesebet fizet a boltba mint itthon.De a több pénzért még rosszab minöséget is kap talán igy már tudnak alkotni egy képet hogy, az itteni vezetés alkalmatlan.És más kelene ha már az se baj ha nem nemzeti csak értsen már a vezetéshez.
2022. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Mert lényegében igy nincs értelme a kormánynak adót a csöves is tud szedni az utcán ez nem kormányzás.
2022. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Azért érdekes, mert élelmiszerinflációban már a legrosszabbak vagyunk Európában, ezért kérdés, hogy mit csinál ennyire rosszul a mi kormányunk, hogy a legrosszabbak vagyunk már:


Hungary 43%

Moldova 36.23%

Ukraine 31.7%

...


[link]

2022. nov. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
kompenzálják hogy sötétek (tisztelet a kivételnek)
2022. nov. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kicsit irigy is vagyok rájuk, hogy mennyivel olcsóbban el tudnak menni bevasárolni, sajnos nekem nincs autóm.
2022. nov. 18. 23:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak megy a " most jol megmutatom " műsor, persze nem vltoztat vele semmin, de legalább minden ismerőse tudni fogja hogy mit vásárolt :D
2022. nov. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak örülnek hogy kaptak tojást meg olajat.
2022. nov. 19. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!