Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Göncz Árpádról?

Mi a véleményetek Göncz Árpádról?

Figyelt kérdés

Nem éltem a rendszerváltás idején, viszont nagyon érdekel ez a korszak, ezért kíváncsi vagyok hogy mit gondoltok a fent említett személyről. Úgy tudom Göncz Árpád egy nagyon megbecsült személy volt köztársasági elnökként, viszont sokan negatív véleménnyel vannak róla. Néhányan úgy gondolják, hogy nem egészen volt pártatlan (hallottam olyan véleményt hogy kifejezetten az SZDSZ felé húzott), míg mások szerint teljesen független volt és a nép érdekeit képviselte. Ti mit gondoltok róla? Fejtsétek ki a véleményeteket!


A válaszaitokat előre is nagyon köszönöm! :)



2022. nov. 19. 19:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, hallok róla jót is rosszat is.
2022. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
66%
Egy patkány volt. (Ne pontozzatok le, ez volt a beceneve a börtönben.) :)
2022. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%
Megválasztása előtt az SZDSZ ügyvivője volt. Ez nem vélemény, hanem tény.
2022. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
72%
De akkor ne így írd le.
2022. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
12%
Halott
2022. nov. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

5-ös: Hűha! Nem mondod? :D

2022. nov. 19. 20:37
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
Rohadtul nem volt független. Az alkotmányt is megsértve nem írt alá törvényeket, kinevezéseket, az első alkotmányos válság neki köszönhető. Az meg tényleg beszédes hogy az 56-osok nevezték patkánynak.
2022. nov. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
A szokásos köztársasági elnök volt, akinek semmi súlya, semmi hatalma. Életműve a Gyűrűk Ura magyar fordítása, ami szerintem is, meg az átlag vélekedés szerint is kiemelkedő. Innentől a téma nem politika.
2022. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
26%
Én nagyon szerettem, mindig az ellentétek kibékítésére törekedett. Egyesek azért fikázzák, mert SzDSz-es volt, amit sokan összekötnek a tuggyukkikkel, és hát a fél ország fasiszta sajna.
2022. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
18%
#9 A fasizmus a fasces olasz zászló szóból ered, és az olasz zászló körüli vallásos imádatra épülő politika megnevezése. Ha te úgy gondolod, hogy ma bármely magyar politikai erő megszállott olasz-kultista, akkor nagyon nem végezted el a házi feladatot.
2022. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!