Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek az iparkamara...

Egyetértetek az iparkamara elnökével abban, hogy a magyar ember egyetlen képessége az, hogy sza...ér', hu...ér' is hajlandó dolgozni?

Figyelt kérdés

[link]


Semmilyen más tudása vagy kvalitása nincs ezek szerint, amivel versenyképessé tehetné magát a munkaerőpiacon.


Magyarország jobban teljesít?



2022. nov. 19. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%
Biztos, hogy erre izraeli forrást kell bejelölni? Ez olyan, mintha a kurucinfót jelölnéd a palesztinokkal kapcsolatban.
2022. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 Legkevésbé konteós Mi Hazánk szavazó.
2022. nov. 19. 21:11
 3/12 anonim ***** válasza:
3%
Ha nem ezt tennénk ennyink se lenne
2022. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem igaz, körbe röhögtem magam, amikor a Mi Gatyánk azt állította, hogy egy kék lötty meggyógyítja a koronavírust. Vagy amikor úgy tesznek, mintha a turul madárral való közösülés fontosabb lenne, mint a kenyér ára. Én egyszerűen minden politikai erővel szemben kritikus vagyok, mert felismerem, hogy egy politikust nem a jó szándék vezérel, akkor nem menne politikusnak.
2022. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 Nagyon mélyreható politikai analízis kellhetett ahhoz, hogy megállapítsd, hogy minden nem jobboldali lapot izraelből irányítanak. Szerintem publikálnod kéne a kutatásodat.
2022. nov. 19. 21:27
 6/12 árokpart ***** válasza:
25%
Ezeknek az összeszerelő üzemeknek búcsút kéne végre intenünk és egy normális gazdaságot felépíteni. Ennél még az is jobb volt, mikor 2012 tájékán szinten mindenki közmunkás volt. Messze nem volt kizsákmányoló és az akkori árszínvonalon aránylag egy átlag magyar életszínvonalon el lehetett élni belőle, főleg ha valakinek magasabb végzettsége volt és annak megfelelően kapta a közmunkásbért. Az átmenet idején még ez is jobb lenne, mert az embereknek mind a fizikális, mind a mentális egészsége nem menne rá. Így az egészségügyre sem rakódna akkora teher.
2022. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%

HAZUDSZ kérdező, semmi ilyet nem mondott az iparkamara elnöke.

Még be is tettél egy linket ami CÁFOL téged.

Legalább elolvashatnád ha már kérdést akarsz kiírni vele!

2022. nov. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4%
#5: Konkrétan a zsír24-re vonatkozott, ami csak 1 attométerrel van a 168Tórától. Ezek izraeli tulajdonlása olvasható az impresszumukban és az éves beszámolójukban. Idézhetnéd helyette a sokkal relevánsabb HVG-t vagy 444-et is, amiknek nyilván van hasonló kapcsolata, ahogy magának a Fidesznek is, de nem mindegy, hogy adomány, vagy Benjamin Nethanjau aktív propagandaoldala. Ez kb. olyan, minthogy pl. a Blikk szélsőjobboldali, a hirado.hu meg kifejezett kormánypropaganda. Van különbség.
2022. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8 Megnéztem az impresszumot. Küld már el azt a részt, hol írja, hogy a Central Médiacsoport Nethanjau kezében van. Amúgy Nethanjau szoros szövetségese Orbánnak, szóval innentől fogva nem tudom miért számít ez. Vagy milyen lapot szeretnél látni? Kormányközelit? Kurucinfót? Melyik laptól lenne hiteles ez a tényközlés, és a 24.hu-tól miért nem az?

Vagy most jön az a rész, hogyha az egyik részvényesnek van egy zsidó anyósa akkor az izraeli Moszad irányítja a lapot? Amerikaiak nem irányítják, esetleg olaszok, németek? Gondolom sokan fektetnek egy ilyen cégbe. Jó lenne tudni ki is mozgatja azokat a bizonyos szálakat és ad utasítást arra, hogy Parragh Lászlóról írjanak egy két bekezdéses cikket.

2022. nov. 19. 21:40
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Igazából nem az a kérdés hogy egyetértünk -e vele, hanem kiküszöbölhetjük -e, ezt a ránk kényszerített helyzetet. Uis. nem a nép állította elő ezt a helyzetet, hanem ez van ránk erőszakolva. Hogyan lehet ebből kilépni itt ez a fő kérdés!
2022. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!