Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Ezt nem érzitek...

Ellenzékiek! Ezt nem érzitek ellentmondásosnak?

Figyelt kérdés

Két dolog:

- Az ellenzékiek kormányváltást akarnak, ezért az Összefogásra szavaztak, mert nekik van a legtöbb esélyük kormányt váltani.

Ugyanakkor...

- Az ellenzékiek többsége úgy gondolja, hogy az Összefogás politikusai nem is akartak kormányt váltani, a Fidesszel együtt játszanak. Voltak háttér megállapodások, le volt zsírozva az egész.



2022. nov. 20. 20:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

" Az ellenzékiek többsége úgy gondolja"


Az ellenzékiek többsége nem gondolja így. Ezt a hülyeséget honnan vetted?

2022. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Az M1 vagy a belső hangjaid súgták, hogy az ellenzék nem akar kormányváltást?
2022. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
2022. nov. 20. 20:55
 4/25 anonim ***** válasza:
2%
#2: Én speciel itt a GYK-n olvastam ellenzéki tollakból, hogy MZP valójában a Fidesz ügynöke, aki szándékosan ásta le magát a sárga földig a kampányban a botrányos kiszólásaival, hogy ezzel ötödszörre is hatalomra segítse Orbánt.
2022. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

#4

Ezt én is olvastam, a DK nevű kommentelő rendszeresen beírta.

2022. nov. 20. 21:00
 6/25 anonim ***** válasza:
61%
Más kérdés, hogy ebben én nem hiszek. Szerintem MZP saját magától volt ennyire hülye. Ezt pedig az amerikai kampánypénzekkel kapcsolatos elszólása is bizonyítja. :)
2022. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

A DK-s az nyilván DK-s, a linkelt kérdés pedig nem az ellenzéki szavazók véleményének reprezentatív felmérése.


MZP az politikailag nagyon zöldfölű volt és túl sok magaslabdát szolgáltatott a Fidesznek.


Szerintem az ellenzékiek összefogása egy kényszerösszefogás volt,utólag látszik is hogy gyakorlatilag széthullott. A bejutott és tisztséget kapott politikusoknak nyilván jó ez is, újabb jól fizetett 4 év...

Szerintem nem volt semmilyen Fideszes háttéralku, szimplán csak balfszok voltak és a nevető harmadik nyert: Gyurcsány :D

2022. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

#7

Globálban nyilván nem reprezentatív, de az itteni gyakoris ellenzékiek véleményét csak tükrözi valamilyen szinten.

2022. nov. 20. 21:29
 9/25 anonim ***** válasza:
Ellenzékiként azt mondom, hogy a MZP, a Momentum és az LMP-Párbeszéd akart kormányváltást. A DK és a Jobbik pedig a Fidesz kezére játszik. Gyurcsány én nem tehetek semmiről ferenc és jakab ajvékolni járok a parlamentbe péter az ellenzék legnagyszerűbb politikusai.
2022. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

"de az itteni gyakoris ellenzékiek véleményét csak tükrözi valamilyen szinten."


Semmi nem garantálja azt, hogy csak ellenzékiek szavaztak. Én pl nem kattintottam, lehet 5 fideszes bot pedig igen...

2022. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!