Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hagyják az emberek,...

Miért hagyják az emberek, hogy mindent bekamerázzanak?

Figyelt kérdés
Iskolák, üzletek, közterületek. Nekünk épp most kamerázták be a lépcsőházunkat is. Hogy lehet, hogy ezt eltűrik az emberek? Akinek ez megfelel, az miért nem költözik Észak-Koreába?
2022. nov. 20. 22:15
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
#11: Az ellen lehet tenni, ha valaki akar. Nektek Orwell világa tökéletes lenne.
2022. nov. 20. 22:32
 12/42 anonim ***** válasza:
68%
Jajj, a fogalmatlanság és az ostobaság, már megint. Ha valaki meg akar figyelni, akkor azt azon a kamerán keresztül fogja megtenni, amiért te magad fizettél (úgy hívják, okostelefon). Ezen felül persze számos más mód is létezik a megfigyelésre, de ezek köszönőviszonyban sincsenek a köztéri kamerákkal. Szerinted érdekel bárkit is, hogy hogyan mentél be a saját lakásodba, vagy hogy épp milyen állagú volt a székleted reggel? Hát egyáltalán nem. Ha pedig okot adtál rá hogy megfigyeljenek, akkor rettegj is.
2022. nov. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

" És ha jön egy diktatórikus kormány"


Ha jön egy olyan kormány, akkor az úgyis felszerelné a kamerákat,nem? Szóval ebben nincs sok logika. A diktatúrákban sokkal több kamera van.

2022. nov. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
13: a kamera ellen is lehet tenni, levered a lépcsőházban egy bottal
2022. nov. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
16 ez aztán a helyes megoldás 😂
2022. nov. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
41%
17: csak példa volt, hogy a kamera ellen könnyebb tenni, mint a netes megfigyelés ellen, mégis a kamerától fél, amikor a neten triviális a központi lekövetés
2022. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
Igen, én is hasonlót próbáltam megmagyarázni a kérdezőnek, de aki önmagán nem akar segíteni, azon senki más sem fog.
2022. nov. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Ha nem tudom eltávolíttatni, akkor le is fogom verni.
2022. nov. 20. 22:50
 19/42 anonim ***** válasza:
60%
Fújd le inkább festékszóróval, azt legalább lehozza a hígító, és kevesebb lesz a pénzbüntetésed.
2022. nov. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
46%
Én is feltettem már egy hasonló kérdést és a legtöbb droid ember akinek mindegy sőt kérik hogy megfigyeljék őket!
2022. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!