Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Horn és Medgyessy voltak...

Horn és Medgyessy voltak eddig a legjobb rendszerváltás utáni miniszterelnökök? Alattuk volt a legnagyobb jólét és szabadság?

Figyelt kérdés
Úgy tudom Horn visszahozta a Kádár-rendszer pár pozitív elemét, amit előtte az MDF elvett, Medgyessy alatt pedig javultak a szociális intézkedések Orbánhoz képest. Én akkor még iskolás voltam, de emlékszem, hogy pl. egy szegény osztálytársam anyukája örült, mert az MSZP Medgyessy alatt duplájára emelte a családi pótlékot.

2022. nov. 21. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Horn még egy normális vezető volt, de az, hogy beengedték a multikat, óriási hiba volt. Medgyessy meg a családi pótlékkal a cigányokat kezdte segélyezni, szóval borzasztó.
2022. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
De nem csak cigányok vették fel a pénzt
2022. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Messze nem. Most sokkal nagyobb a jólét, tényszerűen, ha megnézed mennyit keres reálértékben egy átlagmagyar.
2022. nov. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 árokpart ***** válasza:
61%
Egyértelműen Medgyessy.
2022. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Amelyikük bevzette a vizitdíjat, az tette a legtöbbet a dolgozó nép érdekében.
2022. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Bajnai
2022. nov. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bajnai, a zseni, technokrata vezető. Aki annyira nem akart politikai karriert, hogy azóta is a politika körül sündörög. Aki zseniális, aki egy átlagon felüli ember, hiszen zseniálisan felvette az IMF-hitelt, ami egy hatalmas történelmi tett volt, amit senki más nem tudott volna utána csinálni! Éljen Bajnai, éljen Bajnai, éljen Bajnai!
2022. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

7


De látod, még így is sokkal jobb volt, mint a böszme viktorod, báránykám!

2022. dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Medgyessytől kaptam annó egy ingyen digitális fényképezőgépet. Akkor kerestem 100 ezer körül, a fényképezőgép 120 ezer volt. Hihetetlen nagy találmány volt még akkor, mert nem kellett előhívogatni a filmet, ami 24 kockás volt. Azóta se kaptam soha semmit az államtól.
2022. dec. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
#9: A digitális fényképezés szar.
2022. dec. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!