Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, nektek milyen...

Ellenzékiek, nektek milyen érzés volt, amikor láttátok az április 3-ikai eredményeket?

Figyelt kérdés

Ez most nem egy kötekedő kérdés, tényleg kíváncsi vagyok. Én Mihazánkos vagyok, de volt még idő, amikor MSZP szavazó voltam, úgyhogy valamelyest átérzem ezt a fajta világot is, beleértve egy választási vereség érzetét.

Most 2022-ben mi volt az (ha volt ilyen), ami örökre eltört bennetek, és úgy érzitek, hogy már soha nem lesz esély arra, hogy ez megvalósuljon?



2022. nov. 21. 20:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
84%
#20 Akkor majd gondolj erre, amikor fizetsz a boltban a hatszáz forintos kenyérért. XD Meg mondj el magadban három emútnyócévet és máris jobban fogod érezni magad.
2022. nov. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem törődök már a magyarokkal. Régen honfitársat mondtam volna, de most már minek? Nem azok, ez az igazság. Amit a legjobban utálok a fideszben az a "mindenki oldja meg magának!" "nem az én problémám!" mentalitás. Ezt angol nyelvterületeken úgy szokták mondani, hogy: "Fuck you, I've got mine!" Amikor ennyien szavaznak a Fideszre, akkor az én szememben erre szavaznak az emberek. A legbarbárabb önzésre. Amikor egy európai országban mindenféle féregnek nevezik a tanárokat mert nem közmunkásbért akarnak keresni pályakezdőként, és az emberek nem fogják fel, hogy ez miért tarthatatlan, ott az empátia és a józan ész már rég nem tényező. Ez egész egyszerűen nem egy nemzet. Egyének, családok, lazán összefűződő törzsek halmaza csupán. Csakhogy én egy ilyen dagonyát nem tudok a hazámnak nevezni. És ez a mentalitás az, ami miatt soha nem os fogunk előrébb jutni. Sohasem éreztem igazabbnak a régi viccet: "Miért nem őrzi senki a magyarokat a pokol fenekén? Fölösleges, ha az egyik ki akar mászni, a többi úgyis visszahúzza."
2022. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
66%
#22 ✌️🙏❤️
2022. nov. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
77%
Rosszul érintett, hogy az országot 12 éve szétlopó és szétverő párt nyert. Bár igen sok aljasságot elkövettek a győzelmük érdekében, miközben hazafinak hazudják magukat.
2022. nov. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!