Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, nektek milyen...

Ellenzékiek, nektek milyen érzés volt, amikor láttátok az április 3-ikai eredményeket?

Figyelt kérdés

Ez most nem egy kötekedő kérdés, tényleg kíváncsi vagyok. Én Mihazánkos vagyok, de volt még idő, amikor MSZP szavazó voltam, úgyhogy valamelyest átérzem ezt a fajta világot is, beleértve egy választási vereség érzetét.

Most 2022-ben mi volt az (ha volt ilyen), ami örökre eltört bennetek, és úgy érzitek, hogy már soha nem lesz esély arra, hogy ez megvalósuljon?



2022. nov. 21. 20:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Én azt éreztem, hogy a közpénzből finanszírozott úthenger-propaganda legyőzhetetlen. És most is így érzem.
2022. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon rossz, lesújtó!
2022. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
11%
Sajnálom hogy mi már annyit nem lophatunk
2022. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Ne, már megint?
2022. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
62%

Első gondolatom kb az volt hogy...



Na sikerült elég embert birkává tennie a fidesznek!


Amugy sajnos számítani lehetet rá hogy nyer a fidesz, de azért nem eset jól látni hogy megint a hazaárúló tolvaj fidesz lesz 4 éviga nyakunkon.

2022. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
52%
4-én foglaltam időpontot az okmányirodába útlevélre. Nem csak én gondolhattam rá, mert csak a hónap végére kaptam.
2022. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

#1


Én is így vagyok ezzel! Biztosan zavarna, ha a fidesz lenne hatalmon amúgy is, de sokkal jobban érezném magamat, ha pl 55% vs 45% lenne az eredmény választásokkor és lehetne nézni izgalmas parlamenti vitákat, lenne értelme az ellenzéki politizálásnak és a nagyszüleinkkel nem lenne rémálom a családi vacsora... De ami a legfontosabb, hogy lenne egy normális demokrácia, talán ez az ami a legjobban fáj, hogy ott vagyunk 2022-ben és még mindig nincs normális demokrácia és politikai kultúra.

2022. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
46%

6.

Melyik országba

2022. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
47%

#5

"Na sikerült elég embert birkává tennie a fidesznek!"

Az egy millió ellenzéki szavazóra gondolsz, akik elpártoltak az Összefogástól a Fidesz-propaganda hatására?

2022. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%

Reményvesztés. Nem feltétlenül azért, mert olyan nagy ellenzéki győzelemre vártam. Egyedüli elvárásom az volt, hogy a fidesz veszítse el a kétharmadát és kvázi ne tudjon azt csinálni, amit csak akar.

Erre újra megkapják a kétharmadot. Azóta pedig folyamatosan megcáfolják a választási kampányukat és még mindig, folyamatosan hülyére veszik az embereket.

Konkrétan ugyanaz játszódott le, mint 2006-ban Gyurcsányékkal, csak itt nem szivárgott ki semmilyen beszéd, ezért az illúzió nem omlott össze még.

2022. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!