Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért készül ilyen sok meleg...

Miért készül ilyen sok meleg témájú karácsonyi mesekönyv, ha nincs is LMBTQ propaganda?

Figyelt kérdés
[link]

2022. nov. 22. 10:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
83%
#5 Jaj, akkor azt a kérdést is te írtad ki. Ott is megmondtam már, hogyha zavar, hogy a transznemű nő nyert, akkor másra kellett volna szavaznod a közönségszavazáson. XD
2022. nov. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
87%

Attól hogy léteznek könyvek amiben léteznek melegek az nem propaganda

Ha valaki olvastatja veled és bottal üt hogy legyel meleg na az a propaganda

2022. nov. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
79%

Azoknak készül akik szeretnék elfogadásra nevelni a gyerekeiket


Azoknak készül akik arra nevelik a gyerekeiket hogy ne bántsák a másikat úgy mint te csak mert másnak született


Azoknak akiknek a gyerekei ha rájönnek hogy mások nem az öngyilkosság lesz az első gondolata mint nekem anno


Halvány lila gozod nincs arról mit jelent melegnek lenni de minden kerdesed miatt úgy erzem hogy kb megtiltanad nekünk hogy létezzünk

És a legszomorúbb hogy sose fogod tudni feldolgozni ésszel hogy te vagy káros igazán a tarsadalomra,nem mi

2022. nov. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
84%
Világszerte a több millió gyerekkönyv közül találtak 5-6-ot, ami LGBT témájú, ájvéé, hová lett a világ :D
2022. nov. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
80%
A Mandiner alapvetően sokat foglalkozik az lmbtq témával. Olvass olyan lapokat, amik kevésbé lmbtq orientáltak
2022. nov. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
95%

Van, aki szereti az ilyen sztorikat, ennyi.


Nekem pl. érthetetlen, miért van ennyi Fűrész-jellegű kínzós-trancsírozós film, néha nem tudom elhinni, hogy erre valaki tényleg kíváncsi, pedig látod, arra is van igény.


Ilyen a világ.

2022. nov. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
63%

Kedves Kérdező!


Ajánlom becses figyelmedbe az alábbi oktatóvideót:

[link]

2022. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
90%
Fizikailag találkoztál te egyetlen lmbtq témájú karácsonyi könyvvel? Mert én láttam már karácsonyi témájú könyveket az évben, de lmbtq tartalmút még nem, innentől elég erős lenne azt állítani, hogy sok ilyen könyv készül. Tudod mindenki olyan témájú könyveket talál, amiket keres, az nem a világ hibája, hogy te csak lmbtq témájú könyvekre keresel, azt inkább ne is peddzegessük, hogy ennek mi lehet az oka.
2022. nov. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
83%

Ezek mitől mesekönyvek? A cikk sem ír ilyet, hanem hogy romantikus történetek. Hogy miért készül ennyi? Mert van rá igény. Ez ennyire egyszerű.

De nem kötelező megvásárolni őket. Ha téged nem érdekel a téma, akkor vegyél olyat ami heterókról szól. Bár mivel naponta több kérdést is kiírsz melegekről és transzokról, így nyilván téged nagyon-nagyon érdekel ez a téma. El kéne fogadnod önmagad és a vágyaidat, sokkal kevésbé lennél frusztrált.

2022. nov. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
90%
Rengeteg nyuszis gyerekkönyv is van. És még azt mondják, hogy nincs Nyúl-propaganda.
2022. nov. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!