Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Kubatov Gábor: Kétbalkezes...

"Kubatov Gábor: Kétbalkezes Karácsony Gergely, mint Ügyifogyi a Hupikék törpikékből" Igaza lehet a pártigazgató úrnak?

Figyelt kérdés

Persze még azt is hozzátette:


"Ne felejtsük el, hogy Magyarországon minden család havonta 181 ezer forint rezsitámogatást kap. Erre kevés kormány képes a világon. Ezt végig csinálni, egy ilyen nehéz helyzetben, energia-veszélyhelyzet idején, az szerintem nem kis teljesítmény. Engedni a 48-ból, nem harcolni a magyarok érdekeiért Brüsszelben, támogatni az elhibázott szankciókat politikailag lényegesen könnyebb volna, csak az itt élőknek lenne sokkal, de sokkal rosszabb.

Gondoljunk bele, ha most a baloldal kormányozna, vajon lenne-e elég gáz, áram, üzemanyag, amihez a családok elérhető áron férnek hozzá? Én úgy vélem, hogy az emberek érzik és értékelik, hogy nekünk a hazánk az első."



2022. nov. 24. 20:43
A kérdező szavazást indított:
Kubatov Gábor pártigazgató úrnak igaza van
Kubatov Gábor pártigazgató úrnak nincs igaza
14 szavazat
 1/10 hollófernyiges ***** válasza:
91%
És még ez az ügyifogyi is képes volt megverni a Fideszt.
2022. nov. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azok számára, akik Kubatov Gábor nevét csak úgy ismerik, hogy mellette van a "pártigazgató úr" eposzi jelző, természetesen igaza van.
2022. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki ez a Kubatov Gabor, de jo nagy demagog poponyalonak tunik.
2022. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az állampolgároknak megkeresnie kellene tudni azt a plusz 181 ezer forintos összeget, vagy legalább a kétszeresét. Ez itt a buktatója a dolognak, hogy azt nem engedik, és amit 10 év alatt beszedtek pluszt, abból most ki kell osztani valamennyit. Sajnos ezt rengetegen megeszik, mert ide lettek juttatva kormányzatilag, függösítve lettek az állami alamizsnától és összefosnák magukat ha nem lenne ez a "támogatás".
2022. nov. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Alex Fly ***** válasza:
80%
Nem csalódtam: Kubatov ismét nem volt képes összehozni egyetlen olyan mondatot sem, amely ne lenne ordas hazugság...
2022. nov. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekunk ez jutott . Ostoba kommenteket irni almatlan ejszakakon. Koleszosokrol egy regi film jutott essembe A jo , a rossz es a csuf . Az olgarchakrol pedig A nemzeti burzsoazia diszkret baja . Az orban klanrol A ciganytabor az egbe megy . Meg az antall eraban volt egy vicc Te gazsi zugolodnak a mgyarok . Ide jutottunk , hogy eza legutolso sanyargatja a magyarokat a karmelitabol . Schau mal olaf , diese blode ungarn montieren unsere automobielen gratis . Und noch dazu die huren von budapest sind hubsch und billig . Viktor muss bleiben bis 120 .
2022. nov. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Karinakmamlasz pofaja van . Ez teny. Masreszt tarlos orban pincsije volt .ez is teny . Elmebeteg , kornyezetrombolo beruhazasokat is csinalt . Pl liget project , biodom, carmelita felujitasa , fina uszoda , atletikai stadion , kinai egyetem stb . Mindet le kell rombolni foldig . Amit kubatura mondott az becsuletsertes .
2022. dec. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fiatalon meg vicces benzingozt szivni. Gyerekeknek meg 50 felett meg kib egtelen . Kivanom gerinek hogy kemeny legyen mint vidia . Egy db auto sem a lanchidon soha tobbe . Taxizzattok ficsurok nem vagytok cukorbol . Betegek is sokan taxiznak. Ha meg nagyon bet akkor betszallito . Elarulom 1 even belul 2000 ft less a nafta . Buek .
2023. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki tudja irja itt le hogy mi a f pardon csuda aza gurulo dollarok . En speciel szeretem a dollart , az az usa valutaja nem ordogtol valo. Ezt csak zsozso , ottokar , kancsal jani , lato laca , lomi nem erti .
2023. jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szégyelljétek magatokat ficsurok !
2023. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!