Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A topikban a többség nagyon...

A topikban a többség nagyon tájékozott politikában,gazdaságban. Ti hogyan épitenék felkarriereteket, hogy 5-ször is miniszerelnökök lehessetek, és jobban csináljátok ?

Figyelt kérdés
2022. nov. 27. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is szereznék magamnak egy Simicskát, aki felhalmoz nekem sok milliárd forintot, amiből fel tudok építeni egy alulról és felülről is szerveződő propaganda gépezetet, megvennék TV csatornákat, illetve vidéki facebook közösségekben terjesztenék a pártomat népszerűsítő és a többi pártot mocskoló álhíreket és memeket. Ezenkívül ingyen kaját is osztogatnék a szegényeknek és jó bulikat szerveznék nekik. A roma körzetekben kifejezetten roma jelöltet indítanék, aki meggyőzné a többieket, hogy a többi párt mind náci, ami ki akarja írtani őket és nyomorban akarja őket tartani. Ez elég jó kezdésnek, az hogy ténylegesen milyen politikát folytatnék az harmadrangú kérdés. Ja, és egy külső ellenség is biztosan kell, akire lehet hivatkozni, ha valami nem sikerült, ez lehet az USA, Kína, vagy bármilyen nagyhatalom, amihez képest Magyarország gyengének tűnik (ilyet nem nehéz találni), de azért persze néha olyan hírek is kellenek, amik arról szólnak, hogy legyőztük az ellenséget (valamilyen módon, mondjuk megegyeztünk velük, ami tök természetes a politikában, de attól még sikernek lehet elkönyvelni). Fenn kell tartani azt a képzetet is, hogy én képes vagyok sikereket aratni, még a nagy és hatalmas nagyhatalmakkal szemben is.
2022. nov. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell foglalkozni a sok hülyével. Magyarországon mindenki ért mindenhez, legyen az politika, egészség, autószerelés, vagy bármi, mi egy ilyen túlképzett nép vagyunk. A valóságban ezek az emberek munkanélküli szobafestők, meg unatkozó kisgyerekek, tisztelet a pár kevés kivételnek.
2022. nov. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a topic amit kiírsz. Akkor már inkább forum.


De még az se

2022. nov. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az eddigi tapasztalat alapján egyeduralkodónak kéne lennem a párton belül és folyamatosan hazudni, mellette szét kéne, vagy legalábbis szét is lophatnám az országot és leépíthetném a jogállamot.


Orbán ezt csinálja, mégis mióta van már hatalmon.

2022. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg tükörbe tudok nézni, szeretném ha ez így is maradna.
2022. nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!