Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A lakhatást fizetni nem tudó...

A lakhatást fizetni nem tudó nyugdíjasok miért nem költöznek közös lakásba?

Figyelt kérdés
A lakás fenntartás drága. Fiatalon még nincs tehetség, idősen pedig már nincs. Mindkét helyzetben a csoportos lakhatás a megoldás. Egy panelben 5-6-an elférnének, folyamatosan tudnának egymásra is figyelni és még klub sem kellene. Anyagi és szellemi biztonságban élhetnének együtt!
2022. nov. 28. 13:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Tudod hol élnék én együtt másokkal... Inkább a híd alá megyek

21f

2022. dec. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#10 : A nyugdíjasok amúgy is klubokba járnak a magány miatt. Így klub sem kellene és a költség is csak töredéke lenne! Esetleg amikor valamelyik nyugdíjas rosszul van, akkor a másik gyorsan tudná hívni a mentőket. Biztonságos is lenne ez, egy öregemberrel már bármi megtörténhet egyedül egy nagy lakásban!
2022. dec. 6. 14:53
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Pár évtized múlva próbáld ki te is milyen jó összezárva vagy 5-6 idegen emberrel 70 évesen:) Nem kéne ez ha lenne normális nyugdíjuk és nem ilyen alamizsna ami a 80%-uknak van.
2022. dec. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
34%

#13 De miért, fiatalon, vagy középkorúként ez normális?

Mert aki csóró, az így él fiatalon is, középkorúként is, meg nyugdíjas korában is.Feltéve, ha nem akar hajléktalan lenni.Miért is kell egy nyugdíjasnak magasabb életszínvonalon élni, mint akárki másnak?Teszem azt ha valaki aktív korában is csóró volt, akkor mi indokolja azt, hogy egy felső középosztály beli életet éljen csak azért, mert nyugdíjas?

2022. dec. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Félreértetted teljesen amit írtam dehát nem meglepő.Mindenkinek normális pénzt kéne kapjon nem ilyen nyomorult alamizsnákat és akkor nem volna gond.

Nem kell jobban éljen egy nyugdíjas mint egy dolgozó felnőttnek de azért ne legyen már probléma a rezsit kifizetni 20-30 vagy akár 40 év munkaviszony függetlenül attól hogy mit dolgozott.Én erre gondoltam.

Aki pedig dolgozik tudjon már megélni legalább alapszinten.

2022. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%

#15 Persze, ez nagyon szép elgondolás és egyet is értek, de ez csak álmodozás, ami jelen helyzetben nem visz sehova.

A jelen helyzet nagyon szar, és amíg így állunk, addig sajnos így kell élni a csóró embereknek.Én erről a jelen valóságról beszéltem, és csupán azt mondtam el ezzel kapcsolatban, hogy nem értem miért pont a csóró nyugdíjasnak kell sokkal magasabb életszínvonalon élni (a jelen valóságban).

2022. dec. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mert a kérdésre válaszoltam azért.Nem írtam ilyet hogy csak a nyugdíjasoknak legyen jó ami amúgy alap egy normális társadalomban.

A kérdést olvasd el,ez a témája és nem a fiatal dolgozó emberek akiknek valószínű nem nagyon lesz nyugdíja sem.

2022. dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Te nem akarod megérteni hogy én mit írtam.A nyugdíjasokról szólt a kérdés, de hát aki azon hőbörög, hogy nehogy már a nyugdíjas így éljen, annak az a válasz, hogy kortól függetlenül így élnek a csórók a világon mindenhol.Akkor miért válaszolják azt, hogy nehogy már a nyugdíjas így éljen?Lényegtelen, az anyagi helyzet számít.
2022. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!