Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ennyire rossz a...

Tényleg ennyire rossz a helyzet az oroszoknál?

Figyelt kérdés

Sokan megfagytak, nincs pénzük tűzifára és ozsonnára se:

[link]


Tényleg vége lehetne már ennek a háborúskodásnak. Putin egy harakirivel pontot tehetne a dolgok végére.



2022. nov. 29. 11:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ATV riportja szerint meg minden rendben, 24-25 fokban ülnek otthon az emberek.
2022. nov. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Igen igen, Putyin meg rákos,prosztata problémája van,és amúgy is már meghalt.🤡
2022. nov. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

Biden is egy mozdulattal véget vethetne a háborúnak.

Ha holnap nem küld fegyvert holnapután vége lesz.

2022. nov. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

Igen, és, akkor mi garantálná, hogy a következő nap, nem megy be hozzád egy ruszki katona elvinni a mosógéped, hűtőd és autód?


Komolyan erre vágytok?

2022. nov. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az usa folyamatosan azon dolgozik hogy tönkre tegye oroszországot.

Merkel egy normális, mind a két fél számára előnyös gazdasági együttműködésen dolgozott de az amcsik megakadályozták.

Ha nem ellenségként tekintenénk az oroszokra akkor talán más lenne a helyzet.

Nem rakétákat kellett volna ukrajnába telepíteni, hanem közösen fejleszteni az ipart az oroszokkal dombaszban és békében élni az orosz kisebbséggel. De az ukránok ostobák ehhez. Nekik háború kellett. Hát megkapták.

2022. nov. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Alex Fly ***** válasza:
15%
@3: mi a garancia arra, hogy ha Biden nem küld semmit, akkor abban a pillanatban az összes ruszki hazatakarodik Ukrajnából?
2022. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

#6

Gondolom ha hazatakarodnak az oroszok akkor ukrajna másnaptól minta állam lesz és békében él a kisebbségekkel. A magyarokat sem zaklatják többet kárpátalján ugye ?

Egy nagy lóf.szt. El kell söpörni ezt a náci bandát ukrajna éléről.

2022. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%

7es, azok a magyarok kettősállampolgárok, ha annyira rossz nekik, akkor nyugodtan átjöhetnek ide élni, nem csak szavazni! Én támogattam eddig is, hogy éljenek a jogukkal és jöjjenek haza, de mégsem tették, miért?

Ha tényleg annyira rossz nekik ott és ennek ellenére sem jönnek Magyarországra, akkor az az ő döntésük és el kell fogadni!

2022. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy földművesnek aki ott gazdálkodik tényleg olyan egyszerű áttelepülni hozzánk. A traktor mögé köti a szántót meg a teheneket és átvontatja Debrecen mellé.
2022. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%

Ha az életem veszélyben van, akkor az életem fontosabb, mint a traktor.


De rajtatok kivül, még senki sem állitotta, hogy valóban ez történt volna. Sőt, én már kérdeztem is és senki sem tudott konkrét esetet mondani, amikor magyart, a magyarságáért vertek meg, vagy került veszélybe az élete. De, én elhiszem, hogy van ilyen, csak továbbra sem értem, hogy akkor miért maradnak ott!? Nekem szőlöm volt Magyarországon, gond nélkül eladtam és mentem külföldre dolgozni, mert nem akartam ott maradni!

2022. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!