Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Tudnátok érvelni...

Fideszesek! Tudnátok érvelni mitől vagytok ti “jobboldal”?

Figyelt kérdés

Rendszeresen hangoztatja magáról a kormány, hogy ő jobboldali és sajnos az ellenzék körében is sokan így hivatkoznak rá.


De mégis mitől lenne az?


Alacsony adókban hisz?


A jobboldal nem vet ki sehol 27% áfát ami a világon a legmagasabb. Példa nélküliek a munkát terhelő adók, ebben az évben még új adókat is bevezettek (extraprofitadó). 2010 óta 35! új adónemet vezettek be, szélsőbaloldal megirigyelné…


Ezen kívűl a jobboldal nem szól bele a piac folyamataiba.

Jelenleg lassan ott tartunk mint a kommunizmusban, hogy az állam megszabja mennyibe kerülhet a krumpli. Nyíltan kimondja és adót vet ki a multikra, az általa kedvelt bolthálózatokra pedig nem.


Meg tudnátok győzni, hogy mégis mitől vagytok ti “jobbosok”?

Vagy erre izgultok hogy ti ebbe a táborba tartoztok?

Viszont akkor légyszíves győzzetek meg, hogy a fidesz nevű képződmény valóban jobboldali?


2022. nov. 30. 08:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Jobbra terelt birkák vagyunk!
2022. nov. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
1%

Szerintem, van van rosszabb, meg jobb, akkor elég egyértelmű melyik a jobb oldal.


A baloldal is onnan (gondolom), hogy balfékek és balsors, balszerencse lenne ha őket választanák.


Ennyi az ideológia.

2022. nov. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
3%
Melyik kezeddel csinálsz több dolgot? Én a JOBBAL. Na akkó most melyik mivan hogyisvanez? jobb-bal? teljesen összezavarodtam...
2022. nov. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

"Jobbra terelt birkák vagyunk!"

:D jobbra hajtott pöcsök :D

2022. nov. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
5%

Ti meg érveljetek, hogy Gyurcsány miért baloldali??

Utána mi jövünk 🤣🤣🤣

2022. nov. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
#5 Hol vagy, az oviban? Régen aki ilyen szellemileg fogyatékos volt, azt eldobták. Örülj neki, hogy a lipsik már nem hagyják ezt.
2022. nov. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
#5 tipikus fidesz🤡.
2022. nov. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4%

Mert imádott tiszteletreméltó Gyurcsány Ferenc úrnak helyén van a szíve, a bal oldalon.

:D

Szerintem a fö probléma mindkét szavazótáborral, hogy mivel egymással szemben állnak, az egyiknek a saját baloldala az a másiknak a jobb oldala, és mivel nem tudnak egymás szemszögéböl nézni dolgokat, mindenki a saját igazát állítja.

2022. nov. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
#8 Én a saját korosztályomban csak olyat ismerek (25-35), aki az Orbánt és a Gyurcsányt is lámpavasra lógatná. Szerintem nem mi tartjuk hatalmon a defekt duót...
2022. nov. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát elég beteg dolog abból levezetni a jobboldaliásgot, hogy mekkora a legfelsőbb áfa-kulcs. XD "Ezen kívül a jobboldal nem szól bele a piac folyamataiba." Nos, te annyira mesze vagy a realitásoktól, hogy előbb valami alapozó kurzust kéne elvégezned gazdaságpolitikából, politológiából. Addig minden érvelés hiábavaló.
2022. nov. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!