Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek egy része is...

A fideszesek egy része is érzi valahol mélyen, hogy a kormány elszúrta a gazdaságpolitikát?

Figyelt kérdés
Én azt érzékelem, hogy sokakat annyira elvakít az lmbtq meg hasonló dolgok elleni utálat, hogy inkább csak emiatt hatalmon tartja a Fideszt, mert attól fél, hogy ha ő nem lenne, akkor migránsok lepnék el az országot és óvodásokat tennének tönkre. Persze próbálnak a gazdaság mellett is érvelni, de ezt már nem érzem annyira őszintének. Mi kell még ahhoz, hogy belássák, hogy a Fidesz a szakadék felé viszi az országot és egész egyszerűen nem jó az embereknek, nem jó a nemzetnek és nem jó az országnak?

2022. nov. 30. 10:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Brüsszel szúrta el a szankcióival.
2022. nov. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
10%

"sokakat annyira elvakít az lmbtq meg hasonló dolgok elleni utálat, "


Nem mi utáljuk az lmbq-kat hanem ők minket. Ki akarja érzékenyíteni a másikat, már ovikban? Ki öltözik be transznak és mossa a gyerekek agyát evvel? Ők.


Mi csal élni szeretnénk az életünk

2022. nov. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
18%

Miféle szakadék?


[link]

2022. nov. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
14%
A háborúig negyed áron tudtuk vásárolni a gázt, olajat Moszkvától. A szankciók hatására meg 5x-ös áron. Akkor ki is szúrta el?
2022. nov. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
35%
Nyilván. Hiszed vagy sem, a Fideszre szavazók nagy része sem valami elvakult fanatikus hívő, aki minden döntésükkel egyetért. Egyszerűen a 2022 áprilisi felhozatalból még mindig őket tartották a legjobbnak, vagy épp a legkevésbé rossznak.
2022. nov. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

#1: Nem Brüsszel szavazta meg a szankciókat, hanem a tagállamok, köztük Magyarország is.

Másrészt sehol nincs ekkora élelmiszerinfláció az EU-ban, mint itt, úgyhogy biztosan nem emiatt van.

#4: Ez nem igaz, a gáz piaci ára már a háború előtt jelentősen megdrágult, pedig hol voltak még akkor a szankciók.

2022. nov. 30. 10:14
 7/35 anonim ***** válasza:
18%
A libbantoknál a fidesz is jobb.
2022. nov. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

#5: "Hiszed vagy sem, a Fideszre szavazók nagy része sem valami elvakult fanatikus hívő"

A fenti válaszokból nekem nem ez jön le. Persze ők nem mindenki, de sajnos nagyon sok ilyen van. Foggal-körömmel ragaszkodnak a Fideszhez, bármit csinálnak, ők akkor is bevédik. Ha más lenne kormányon, ugyanezekért a dolgokért, amiket most elnéznek, már ők lennének legjobban felháborodva. Én nem értem, hogy miért kell ilyen szinten érzelmeket belevinni a kormány megítélésébe.

2022. nov. 30. 10:18
 9/35 anonim ***** válasza:
83%

Én azt hittem, hogy az ország kivételt kapott a szankciók alól és Magyarország piaci ártól függetlenül, ötöd áron kapja a gázt Putyintól. Legalábbis választáskor ezzel haknizott a fidesz. Úgy látszik a fideszes választónak az emlékezete is rövid, nem csak az agyi kapacitása.


Most vagy úgy hagyja jóvá Orbán a szankciókat, hogy az a magyaroknak ne ártson és kivételt kapjunk, vagy úgy hagyja jóvá, hogy az a magyaroknak is rossz. Döntsétek már el, mi az álláspont. 😃

2022. nov. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
22%

Én abszolút nem így érzem!

Szerintem az EU vezetés a hibás, sok mindenben.... szankciók, fegyverszállítás, Ukrajna lélegeztető gépen tartása, a béke érdekében még nem tett lépések, a jogállamisági koncepciós eljárás,stb....

2022. nov. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!