Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy kiderült, a...

Mit szóltok, hogy kiderült, a gyermekvédelmi törvénynek igenis van köze a brüsszeli pénzek visszatartásához?

Figyelt kérdés

"a magyar gyermekvédelmi törvénnyel is kezdenie kell valamit a kormánynak, mielőtt kiszabadulnak a felzárkóztatási forrásaink, hiszen a Bizottság már kötelezettségszegési eljárást is kezdeményezett amiatt Magyarország ellen, és megegyezés nélkül valószínűleg az Európai Bíróságra viszi az ügyet."


[link]



2022. nov. 30. 14:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
98%

#4 "Talán mert a melegek akarják átnevelni mások gyerekeit a szexualitásuk minden téren való nyomatásával, nem a heterók."

Magyarán te is beismered hogy a melegek ellen készült a törvény.

2022. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
98%

Na most vannak bajban fidernyákék! :-))))) Mindig beleszaladnak a saját következetlenségükbe... :-)))


Ez lesz az új kedvencem! A "b.zitörvény", ami nem is a melegekről szól, de mégis igen! :-))))


Az eddigi kedvencem az volt, hogy kizárólag a nyugati szankciók miatt emelkedtek az üzemanyagárak, de a kormány már a kampányban benzinárstoppot hirdetett, még a háború előtt, olyan előrelátó volt :-))))


De azt is imádtam, hogy ukránok nem léteznek, ukrán nyelv nincs, az is orosz - putyin támadása viszont jogos volt, mert az ukrán nyelvet (ami orosz) ráerőltették az oroszokra az iskolában :-))))

2022. nov. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#5: Mindenre lehet kutatást hozni, meg annak az ellenkezőjére is.


#11: "Magyarán te is beismered hogy a melegek ellen készült a törvény."


Nem. Az ellen készült, hogy a gyerekeket traktálják a melegek.

2022. nov. 30. 19:07
 14/19 anonim ***** válasza:
97%

Mindenesetre orbán viktornak szerintem 50 év múlva szobra lesz a meleg közösségekben.


Én bevallom, némileg idegenkedtem tőlük, van bennem valami ösztönös homofóbia.


De mióta ez a lelkiismeretlen, hazug, kurrupt, erkölcstelen, álkeresztény, képmutató, farizeus, tolvaj, gerinctelen, rágalmazó, sunyi, gyűlöletkeltő, kirekesztő, rasszista barom ellenük fordult az okádék bűnszervezetével és a szolgalelkű talpnyalói droidhadseregével együtt, esküszöm, elkezdtem sajnálatot és szolidaritást érezni irántuk.


Lássuk be: a magyar kormány végzi a leghathatósabb érzékenyítést az érdekükben (akárcsak a menekültekkel szemben), a jóérzésű, morálisan még nem teljesen rohadó lelkű emberek körében.


Ha a fidesz valakiket ilyen szinten támad, ennyi hazugsággal és ilyen fröcsögő gyűlölettel, azok megérdemlik a szolidaritásunkat.


Életemben nem voltam még Pride-on, de a legközelebbire elmegyek heteró létemre!


Eleve ELVBŐL elmegyek mindenhova és kiállok minden embercsoport mellett, amelyiket megnyomorít ez a visszataszító, sötét lelkű, gyűlöletvezérelt, erkölcstelen rezsim!

2022. nov. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
96%

#13 "Az ellen készült, hogy a gyerekeket traktálják a melegek."

Magyarán a melegek ellen készült, mert ugye heteró pedofil nincs is. Nem tudom a Kaleta név mond-e neked valamit.

2022. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#15: Nem. Az ellen készült, hogy a meleg tartalmakkal és érzékenyítésekkel befolyásolják mások gyerekeit, akiknek ebbe semmi beleszólása nem lenne.
2022. nov. 30. 21:51
 17/19 anonim ***** válasza:
94%

"Nem. Az ellen készült, hogy a meleg tartalmakkal és érzékenyítésekkel befolyásolják mások gyerekeit, akiknek ebbe semmi beleszólása nem lenne."


Te valami papagáj vagy, aki a kormánypropagandát mormolja, mint valami mantrát?

2022. dec. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
#17: Ti meg a liberálisok narratíváját mondjátok vissza, pedig már többször leírtam, hogy nem igaz.
2022. dec. 2. 16:09
 19/19 anonim ***** válasza:
2023. jan. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!