Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lemaradtam valamiről? Miért...

Lemaradtam valamiről? Miért vannak megint hatalmas sorok a benzinkutaknál?

Figyelt kérdés
2022. nov. 30. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pánik, mint az elmúlt évben többször is. Mindenki pánikol hogy elfogy, holott alapból nem fogyna el csak ezzel az emberek maguk alá teszik a lovat mert ha felvásárolják persze hogy elfogy.
2022. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
#1 Ráadásul hülyeség is felvásárolni. A benzinnek is van szavatossági ideje, ha több, mint fél évig tárolod elkezd begumisodni, tönkremenni.
2022. nov. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De most miért van pánik? Ha jól tudom nem törölték el az ársapkát
2022. nov. 30. 16:13
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

"De most miért van pánik?"

Mert azt hallják hogy nincs, holott azért nincs mert felvásárolják, öngerjesztő folyamat. De nyugalom, 1-2 hét és megint lecseng, majd ha mindenkinek lesz otthon 200 liter benzinje ismét üresek lesznek a kutak. Aztán tavasszal hal elfogyott vagy rájuk rohadt az otthoni tartalék ismét megrohamozzák a kutakat.

2022. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ha jól tudom nem törölték el az ársapkát"

Éppen azért van a pánik. Az ársapka miatt nem éri meg más beszállítoknak Magyarországra hozni a benzint, a MOL meg egyedül nem bírja a hatalmas fogyasztást kielégíteni az olcsó benzin hatalmas fogyasztása miatt. Vagyis, fogy ki az üzemanyag az országból. Ha nem oldják fel az ársapkát, akkor pár héten belül elfogy az üzemanyag Magyarországon, és egyáltalán nem lesz senkinek, csak néha itt-ott, amikor a MOL tud szállítani.

2022. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Demion ***** válasza:
86%

Csak tipp, de szerintem azért, mert a legtöbb kúton mennyiségi korlátozás van, max 10-20 litert engednek tankolni, ami gyorsan elfogy, emiatt gyakrabban kell tankolni.

Az emberek gyakrabban járnak benzinkútra = hosszabb sorok

2022. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Pár helyen korlátozva van gázolaj 5l benzin 3 l a hatósági áras, normál áron adnak többet.
2022. nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
3 litert tankolhatsz? :D Az pont elég arra, hogy hazaérj a kútról, és mehess vissza újra tankolni :D
2022. nov. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8%
Telex és társai pániktankolásra buzdítják az embereket a riogatással, így akarnak kért okozni Magyarországnak, ezért fizetik őket dollárokból 🤷‍♂️
2022. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
MOL kutakon nincs elég üzemanyag, a Százhalombattai finomító nem bírja, így nem lesz elég.
2022. nov. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!