Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék az EUtól várja az...

Az ellenzék az EUtól várja az Orbán kormány bukását, ahelyett hogy dolgozna érte?

Figyelt kérdés
Ha megvalósulna az amit Szabó Tímea kért,másnap azonnali huxit lenne belőle,hogy lehet az,hogy ezek az emberek nem ismerik a saját társadalmuk? Ok nagy a korrupció,és nagyon nagy gond van a jogállamiság helyzetével,de nem az lenne egy ellenzék feladata, hogy folyamatosan dolgozik az alternatíván?

2022. dec. 1. 05:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Az árnyékkormánynak ez a lényege. Nektek az se tetszik. Értelmetlenek ezek a kérdések mert bármit csinál is az ellenzék, nektek úgyse tetszik. Hülyeség is lenne hát tőletek tanácsot kérni.
2022. dec. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem az EU-tól várom, én Orbántól várom, hogy lemondjon és feloszlassa a parlamentet!
2022. dec. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mivel magától soha nem mond le a felcsúti pöffeteg, a nép pedig szarral van etetve minden nap, ki más kényszeríthetné ki orbánból a lemondást?
2022. dec. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De bssza meg akkor olyan kenyértörés lenne abból amit mondtok,hogy úgy simán lehet huxit
2022. dec. 1. 07:39
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, hogy egy államcsőd, vagy egy belső ellenség esetén se mondana le?

Nem tudom, milyen állapotban lehet a NER, érdemes lenne megvizsgálni, hogy mennyit buktak az ingyenélő nyomorúltak a válság óta, hátha, valaki tol neki egy oroszrulettet.

2022. dec. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a rendszer dinamikáját nem ismeritek. Úgy gondoljátok, hogy a magyar népnek rossz és elnyomó az Orbáni hatalom. Hát nagyon nem. Én rühellem és rajtam kívül kb 2 millió ember,de mi kisebbség vagyunk,az a helyzet,hogy a magyaroknak Kádár kell,és Orbán pontosan ezt adja nekik. És mivel Orbánt a többség úgy elfogadta,mint Kádárt/Horthyt/Ferencz Józsefet nem hiszem,azt hogy választásokon leváltható,még akkor sem ha államcsőd lesz. A magyar az gumigerincű,korrupt,komformista és szervilis,pont mint a választott kormánya. És ennek a beismerése hiányzik az ellenzéki körökből -Vona Gábor
2022. dec. 1. 08:08
 7/23 DK-s ***** válasza:
100%

Valszeg én vagyok kissé alul-informált, ezért megkérdezem:


Mit mondott, amin ennyire kiakadtál?

2022. dec. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el kérdező, benne voltam a rendszer magjában, pontosan láttam, hogy működik, de mivel 8 éve kiszálltam, nem tudom, hogy jelenleg milyen folyamatok zajlanak benne. Értsd: azok az álvállalkozók és gazdasági körök, akik Orbánból és az EU pénzéből élnek, meddig tudnak kitartani mellette, vagyis az EUs zsé nélkül, meddig birják. Mint, ahogy a benzinkutak, ők sem jótékonysági intézmények és előbb-utóbb, összefog dölni az állami MLM maffia rendszer is, a kérdés, hogy meddig birja.
2022. dec. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%
Itt nincs elenzék ember néz már meg külföldi választást ha buknak mindenki le van váltva.Itt meg kapják a helyet ugy, hogy, nem is az adot képiselöre szavaznak hanem a pártra.Akik itt elenzéki arcok nem is indultak választáson és ugy ülnek a parlamentbe.Meg itt parlament simcs néz már meg felvételt 2-3 ember van bent a többi meg be se jár csak ki fizetö helynek használják.De volt olyan is aki 4 év allat fel se szólalt meg olyan akit nem is láttak bent.Külföldön már rég le váltoták volna azt aki be se jár automstikusan mert olyan törvény van itt meg fizetést emelnek ezért tart itt az ország.Azt fizetjük aki meg semm jelenik a munkahelyén ilyen sehol nincs a világba csak itt.
2022. dec. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
14%

Az ellenzék mindig mástól várja a megoldást. Szájtátva a csodát. Fotelhuszárok.

A bátrabbak és keményebbek azért csinálnak 2 tiktok videót.

Csak dolgozni ne kelljen.

2022. dec. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!