Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem jön EUs pénz majd,...

Ha nem jön EUs pénz majd, akkor mennyire fog legyengülni a Forint januárra?

Figyelt kérdés

2022. dec. 1. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy neverending story...


A 430-as őszi euró még nem is látható, sckb 3-4 hónapos bufferrel rendelkeznek a boltok. Amikor ez elkezd látszódni az inflációba, az újabbnál, újabb rekord számok, megint dobni fognak egy jó nagyont az árfolyamnak. Látszik, hogy a jegybank hatástalan a zuhanás ellen, egyedül a piactól függ, hogy épp, mennyi az árfolyamunk. És akkor igen, ott van a hiányzó EUs támogatások kérdése is, azok a beigért gazdasági projektek, amik ezek miatt nem tudnak elindúlni, vagy elkészülni...


Nem tudom, mi lesz itt jövőre, nem vagyok jós, de én azt mondom, hogy ilyen árfolyam mellett sem biztos, hogy rossz ötlet, ha a befektetésünket átváltjuk valutába és lehetőleg külföldi számlán tartjuk!

Cudar év jön!

2022. dec. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Senki nem vár januári folyósítást.
2022. dec. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem is fog jönni.Erre lett szavazva akkor tessék megenni amit főztek:)

Mi lenne?Infláció infláció hátán és a forint további romlása:D

2022. dec. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt előre tudnánk, kérdező, akkor könnyű lenne pénzt keresni a devizapiacon, de ezt senki nem látja előre.


Mindenesetre ha Orbánék mekkmesterkedését vesszük alapul, akkor esélye, hogy gyengülhet még.

2022. dec. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, az eddigi eus pénzeket is lenyúlták a csútiék
2022. dec. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokminden mástól is függ. A Fidesz egy aljas mocsok banda, ne is jöjjön a pénz én azt mondom. Ha továbbra se lesz megegyezés, az biztos negatívan fog rá hatni, ez fix. Ha lenne megegyezés (remélem nem lesz), az meg pozitívan. A többi az kérdéses.
2022. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!