Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek szerint jobb...

A Fideszesek szerint jobb lett volna az ha nem lettek volna szankciók és Oroszország teljesen elfoglalta volna Ukrajnát és megszűnt volna egy szuvenír ország működése?

Figyelt kérdés
Már kristálytisztán látszik, hogy a fegyver támogatás mellett a szankciós politika ami segíti Urajnát abban hogy ne legyen elsöpörve Oroszország által, ugyanis nem véletlenül nem veti be a Nyugati fegyvereket Oroszországi, mert nincs chip hozzá, nincs normális haditechnika, úgy néz ki ezért nincs meg a megfelelő technika ,hogy le tudja rohanni ukrajnát, a Fideszesek szerint jobb lett volna ha lerohanják? Ennyi empátia nincs bennük ugye nekünk jó lett volna 56ban a Nyugati segítség, azt el vártuk volna
2022. dec. 3. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

"Már kristálytisztán látszik, hogy a fegyver támogatás mellett a szankciós politika ami segíti Urajnát"


Én nem vagyok fideszes, de ami tisztán látszik:


-Nem tárgyalnak a békéről

-20000 civil és 100000 katona hunyt el eddig.

-Több város romokban

-Lakosság áram, fűtés, szociális ellátás nélkül.

Afrikai országok nem kaptak időben gabonát, energiaárak az egekben.


Kérdező. A mi lett volna HA kérdések, sosem olyan egyértelműek, mint ahogy azt gondolod. A sakkjátszmában nem csak 2 fél tartózkodik és mindegyiknek több kombináció is járhat a fejében.

Annyi bizonyos, a háború végét nem sokan akarták eddig!

2022. dec. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

12 év távlatában a fideszt már mindenki ismeri.

Így aki ezek fényében is rájuk szavaz, az egy gyűlölködő, rosszindulatra hajlamos-és mivel őt is meglopják-önsorsrontó ember.


Ezért szerintem meg sem fordul a fejükben, hogy ukrajnában is nevelik az emberek a gyereküket, dolgoznak élnek ahogy máshol európában.

És mivel a fidesz politika antiszociális és pszichopatikus így a szavazóik is empátiától mentes pszichopaták, vagy csak simán gonosz emberek.

2022. dec. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Bár nem vagyok fideszes, de a kérdés kiírásában szereplő elírás (szuvenír) pont jellemzi ukrajna mint ország komolyságát.
2022. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
#3 Mit jelent az, hogy komoly ország? Ez milyen mérce? Mi elég komoly ország vagyunk ahhoz, hogy ne érdemeljünk meg egy katonai megszállást?
2022. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!