Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, hogy tetszett a...

Ellenzékiek, hogy tetszett a DK tv? Nagyon nagy csapás ez Orbánra?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=somL3O3cOYE


Tartalom röviden:

- Orbán lop

- ORBÁN LOP

- Miért nem értik a magyarok, hogy O.R.B.Á.N. L.O.P.???



2022. dec. 3. 20:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
#10 Most az az újítás, hogy csináltak egy olyan YT csatornát, ami egy az egyben az M1, csak DK-s verzióban.
2022. dec. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Normális embernek ez róla a véleménye: [link]
2022. dec. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 DK-s ***** válasza:
32%

#12-nek:


Mármint te dopeman-t normálisnak tartod?


Egyébként nekem sem tetszett.


Túlságosan DK. Én inkább általános ellenzéki hozzáállásra számítottam.

2022. dec. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
50%
13-as, én olyannak tartom őt, aki mélységesen csalódott korábban preferált oldalában és most a kormánypártok mellé állt, mindezt hitelesen. Miért ne lehetne ez a véleménye? Igenis változhat az ember, nem csak érdekből, hanem hitből is.
2022. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
9: ne röhögtess, az utóbbi évtized legütősebb leleplező videója, a magyarázkodások szánalmasak.
2022. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem árt csak a neten van falura a nyugerekhez nem jut el.Az nem baj hogy, a lopásrol beszélnek főleg ha mindig le hozák 1 hétben mit lopot a fidesz.Én nem tudtam hogy, kinti szálokat amiket a veje vásárol a nemzeti bank hitelezi jó tudni hogy, ezt csinálja a bank
2022. dec. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
29%
#16 A dk szektásokon kívül ezt senki nem fogja nézni.A fideszesek azér nem nézik, mert fideszesek, a többiek meg undorodnak a dk-tól.De ezzel ismét bebizonyította legalább a dk, hogy ők egy pontosan ugyanolyan rebdszerben gondolkoznak, mint a fidesz, csak a fideszt cseréld ki dk-ra, Orbánt meg Dobrev Klárára.
2022. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
rendszerben*
2022. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 DK-s ***** válasza:

#14-nek:


Tudod az a baj, hogy dopeman a legkevésbé sem hiteles.


Egy volt MSZP színekben induló "akárki" ne akarja már előadni magát hithű fideszesnek, mert beh'gyozok a röhögéstől.


Egy haszonleső elvtelen senki. Napraforgó.



Tegyük fel, hogy Gréczy a következő választásokon bőszen propagálna mint MiHazánkos jelölt.


Te nem sírnál be a röhögéstől?!

2022. dec. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 hypno ***** válasza:
17%

#19


Ez a jobbolsiknál úgy van, hogy aki balosból, vagy szabadelvűből lesz jobbos, az pregmatikus, megvilágosodott és hiteles, aki pedig fordítva az sértődött, köpönyegforgató, hiteltelen és áruló.

2022. dec. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!