Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok miért nem fogják fel...

Fiatalok miért nem fogják fel hogy nem külföldre kell menni dolgozni hanem az anyaországot kellene építeni az adóforintokból?

Figyelt kérdés
2022. dec. 6. 17:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
98%

Az adóforintokból való építés nem a fiatalok dolga, hanem a kormányé.

De ők nem csinálják.

2022. dec. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%
Majd építsék szépen a cigók + a nyugdíjasok, mert még ők is több pénzt megkapnak, mint egy dolgozó fiatal ;)
2022. dec. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
3%
2:Aki külföldre akar menni az ne cigózzon,mert egy cigány is többet ér annál
2022. dec. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
97%

1 életem van és nem akarom elbszni erre a vadbaromra és ülve várni, nézni, ahogy össze dől az ország.


Amig otthon voltam, jártam tüntikézni, próbáltam tenni, egyre inkább ellenség lettem és úgy éreztem, hogy az ország már nem akar engem. Miért maradjak egy ilyen helyen? Akkor már élek úgy és ott, ahol én szeretnék.

2022. dec. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
95%

Gyerekek, ezért nem iszunk gyógyszerre vodkát, mert akkor ilyen hülyeségeket fogunk kérdezni a gyakorin.

Egyébként meg sokszor pont visszautalnak pénzt a fiatalok az idősebb szülőknek, mert azok éhen döglenének az Orbán-nyugdíjból.

És van állami vagyon, csak nem a haveroknak kellene szétosztani, hanem a köz javára fordítani, KÖZpénz, a nevében is benne van.

Az EU is utalna pénzeket, ha a kormány nem mindig a "tüske a köröm alatt" lenne.

2022. dec. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
4%
Mert telhetetlenek. Elvette az eszüket a nyugati jólét, meg a fogyasztói kapitalizmus.
2022. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
96%
Ez most az a vicc, amikor a kis vakond kidugja fejét a lyukból és rácsodálkozik a föld feletti világ szépségére és megkérdezi az anyjától, hogy ők miért nem ott laknak ? Az anyja válasza, hogy nekik a föld alatt, a sötétben és a hideg nedvességben van a hazájuk.
2022. dec. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére az embereknek kb tizede ilyen bunkó pöcs,hogy ilyeneket ír Magyarországról
2022. dec. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
98%
Akkor hagyjátok építkezni a fiatalokat, ésne szavazzatok meg egy nyugatellenes, oroszbarát bolsevik kormányt.
2022. dec. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
97%
7-es Meg a sötétben tartott gombák esete is tudod:)
2022. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!