Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatod az eu szankciókat...

Támogatod az eu szankciókat oroszország ellen?

Figyelt kérdés

2022. dec. 6. 17:26
A kérdező szavazást indított:
Kormánypártiként nem
Kormánypártiként igen
Mi Hazánkosként nem
Mi Hazánkosként igen
Összefogásosként nem
Összefogásosként igen
Más pártszimpatizánsként nem támogatom
Más pártszimpatizánsként támogatom.
40 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%

Nem látom hogy hogyan roppant össze oroszország a szankciók súlya alatt. Majd jövőre amikor már szarrá lőtték ukrajnát, vagy után vagy két év múlva biztosan működni fognak a szankciók. (vagy nem, ki tudja)

Amig repülnek az orosz rakéták és nincs áram ukrajnában addig nekem senki se mondja hogy működik ez az ostobaság.

2022. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szerintem már az óriási eredmény hogy megtorpantak és nem itt vannak a határnál.
2022. dec. 6. 17:46
 3/19 anonim ***** válasza:
58%

#2

Ha ez a rengeteg fegyver és pénzügyi támogatás csak arra elég hogy "megtorpanjon" az orosz hadsereg 10 százaléka akik ukrajnában harcolnak akkor itt nagyon komoly gondok vannak az erőviszonyokkal az oroszok javára.

2022. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A lényeg hogy megállították őket.
2022. dec. 6. 17:51
 5/19 anonim ***** válasza:
43%

Ja értem.

Csak szólok hogy lassan elfogy a pénz, az unio hitelt akar felvenni. A lőszerraktárak kiürültek. Egy cseh lőszergyár vezetője szerint évek kellenek a készletek feltöltésére.

Az oroszok meg csak lőnek, lőnek, lőnek....

2022. dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nyilván az oroszok nagyon erős hadsereggel rendelkeznek..
2022. dec. 6. 17:56
 7/19 anonim ***** válasza:
49%

Akkor le kell velük ülni tárgyalni.

Már Macron is azt mondja hogy el kellene gondolkodni azokon amiket putyin mond. Például hogy nem akar nato rakétákat ukrajnában az orosz határ mellett. Azért szerintem ebben putyinnak igaza van.

A helyében én sem akarnák.

2022. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 meszike91 ***** válasza:
65%
Magyar vagyok, nem felejtem 56-ot. Tehát igen!
2022. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Alex Fly ***** válasza:
45%

@7: le kellene, de az oroszok nem hajlandóak rá. És persze felmerül a kérdés, hogy m~gis mi értelme a tárgyalásoknak, ha at oroszok rendszeresen megszegik a megállapodásokat...

A szankciók hatásai pedig szemmel láthatóak: Oroszország vergődik, már elkezdték nyomtatni az élelmiszerjegyeket...

2022. dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
Épeszű, tájékozott ember nem támogathatja függetlenül attól, hogy a háborúban melyik fél mellett áll, mert Európa sokkal jobban szív a szankciókkal, mint Oroszország.
2022. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!