Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök neki ti is, hogy...

Örültök neki ti is, hogy végre vége a benzin ársapkának?

Figyelt kérdés
Végre vége ennek a kommunista bohóc intézkedésnek

2022. dec. 7. 06:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülök neki, hogy ide jutottunk, de megértem. Az elmúlt egy év azért jobb időszak volt, amikor még tudott működni az ársapka. De ez egy ideiglenes intézkedés volt, lehetett tudni, hogy nem tart örökké.
2022. dec. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülök, de ez a normális.
2022. dec. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Idiotizmus ne továbbja volt ez az egész hülyeség. Már mindenhol ezerszer ellett momdva, hogy a hatósági ár az hülyeség. Csak az inflációt növeli és károsan torzítja a piacot.
2022. dec. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
igen, örülök :D
2022. dec. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Annak meg pláne, hogy nem küldtem ki tegnap a jövő évi áraimat az ügyfeleknek. Hozzácsapok még 8-10 százalékot.
2022. dec. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A szándékkal egyet érettem csak a módszer volt kicsit ódivatú de ha a kormány továbbra is segíteni akarja az embereket, akkor utólagos jóváírásos kedvezményt is bevezethetne az üzemanyagra.


(elmélet következik)


Ugyanúgy lecsippanthatod a forgalmit mint eddig, csak ezentúl a km állást is kötelező lesz pontos időponttal fényképpel igazolni ami nem lehet több a tankolás és a fénykép készülése között öt percnél. Hónap végén a tankolt kedvezményt egy virtuális üzemanyagszámlára jóváírja! Erre újra kiad egy "válságigazolványt" ahogy a kovidra is kiadott (ezen is kereshet, ha regdíjat vezet rá be).



Ha ezek ellenére is valaki mókolni próbál, megvonja tőle a kedvezményt és annyi.



Így a MOL sem sípolhat a pénze miatt, plusz a jövedéki adócsalás is menehezül. Nincs értelme lefejtegetni onnantól az üzemanyagot.



A kormány bármikor találhat "eszközt" a kormányzásra, ha akar.

2022. dec. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Azt vágod ugye, hogy az unió is ársapkát vezetett be az orosz olajra?
2022. dec. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22:30-kor bejelentik, 23:00-tól él :D De megint valaki elszólhatta magát, mert a közeli MOL kútnál az este 7 utáni kisebb sor után este 10-kor újra hatalmas sor volt.
2022. dec. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Biztos minden ellenzéki ma őszinte örömmel, mosolyogva fizetett már a kutaknál.
2022. dec. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#8: Már a bejelentés előtt szó volt róla, hogy kúrmányinfó lesz. Napnál világosabb volt, hogy azért kúrmányinfóznak, mert el fogják törölni a sapkát. A sok barom meg elment még 5 litert beletankolni a kocsiba.


Én örülök, hogy végre vége. Idegesítő volt már, hogy csak MOL vagy OMV kúton lehetett tankolni, mert a Shell-nél már csak üzemanyagkártyás vásárlás volt, a többi kúton meg ilyen nevetséges 20 literes korlátozás, hogy véletlen se tudjam teletankolni a kocsit.


Egy év alatt mennyit nyertem az ársapkával? Max 80 ezret? Húha! Azt többszörösen kifizettem a többi termék nagyobb mértékű drágulása miatt.

2022. dec. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!