Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország miért nem lép ki...

Magyarország miért nem lép ki az Európai Unióból?

Figyelt kérdés
Eddig európa párti voltam, de amit manapság művel az egész korrupt EU.... Mi az, hogy megtiltja, hogy egy állam orosz olajat vegyen? Ez csak egy példa, de akkor hol az önálló külpolitika? Olyanok döntenek felettünk, akik milliós fizetésnek megfelelő eurót kapnak havonta...

2022. dec. 7. 10:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Igen, ki kéne lépni, én annyira szeretnék buckalakó lenni.
2022. dec. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Lépjetek, menjetek át a Bricsbe hátha kaptok olcsó olajat, gázt
2022. dec. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%
Nem tudom, de előbb utóbb az lesz, ha az EU politikai vezetése nem változik.
2022. dec. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Az EU nem tiltotta meg, hogy az állam orosz olajat vegyen.
2022. dec. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Mert a népharag, gazdasági hanyatlás miatt biztosan bukna a kormány.
2022. dec. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Az ország Nyugati fele marad esetleg Ausztriához kerül a többi meg kiléphet!!!
2022. dec. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert az EU-s pénzeket tudják ellopni. Most átmenetileg ugyan nem, de hátha majd mégis.
2022. dec. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Meg megerheted, aztan meglatjuk hany nemet multi akar itt maradni. Euspenzek adjak a gdpnk 3-4 szazalekat, az euba megy az exportunk 70szazaleka az importunk is onnan jon jo lesz majd vamot is fizetni ujra.


Milyen jo lesz nekunk.


Am en kajak orulnek nem lenne tobbet mire mutogatni a fidesznek.


Brusszel ugy kell Orbannak mint a Gyurcsany kivel riogatnak a nepet, kire kennek az elfuseralt lepeseiket?

2022. dec. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

Az EU kül és biztonságpolitikája közös. Ha egy tagállamnak nem tetszik egy döntés, tiltakozhat, vétózhat. OV simán megszavazott kb. mindent. És mentességet is kapott magyarország.


Én értem, hogy van véleményed, de mit tudsz az EU-ról? Mit olvastál a működéséről?

Nekem az egyetemen az EU közjog és politika 4 féléves tantárgy volt, egyenként 1000 oldalas könyvvel, és én azt mondom, hogy ezek után sem tudok sokat az EU-ról.


Ti meg mindenféle tudás nélkül jöttök véleményt alkotni valamiről, mert hallotok valamit a TV-ben. Elképesztő.

Ha még a normális információ iránti igényetek sincs meg, akkor nem tudom mihez akartok hozzászólni egyáltalán.


A kilépés szorgalmazásához innen is gratulálok. Tényleg menthetetlen ez az ország.

2022. dec. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 hollófernyiges ***** válasza:
73%
Milyen jó is Szerbiának ott az EUn kívül.
2022. dec. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!