Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Orbán Viktor...

Szerintetek Orbán Viktor kivezeti Magyarországot az Európai Unióból?

Figyelt kérdés
Egyre jobban úgy érzem, hogy effelé halad az ország.

2022. jún. 4. 17:21
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
28 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
legalább 1 népszavás azé kéne... mert én nem szeretnék kilépni.
2022. jún. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Én is ezt érzem, de lehet nem magunktól fogunk kilépni( mert azért Viktor baráti körének jólesnek az uniós pénzek) hanem kidobnak, vagy kizárnak minket.
2022. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
1: Erről nem lehet népszavazást tartani.
2022. jún. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem 4 év múlva, már nem EU tagként fogunk választani.


Két utat látok, vagy még idén elindul egy igen erős EU ellenes propaganda kampány -részben már el is indult- és a vége a HUXIT lesz, vagy maga az EU fogja újrairni a szerződéseket, de immár nélkülünk. Ami azt jelentené, hogy formálisan ugyan lehet, hogy tagok maradnánk, de már nem rendelkeznénk szinte semmilyen beleszólással sem. A háború kitörésekor pusmogták, hogy azért változott meg hirtelen a lengyel kormány politikája az EUval szemben, mert ők a magyar kormánnyal ellentétben, kaptak fülest, hogy Putyin tényleg megindul. Ellenben a magyar titkosszolgálat -lehet, hogy a pegazus miatt is-, már teljesen egyedül van Európában.


Az a gáz a mostani helyzetben, hogy Orbán saját magának köszönheti és ebből nem nagyon fog tudni már visszatáncolni, viszont itt jön a másik kérdés, hogy akkor, mi lesz az országgal, nem hiszem, hogy Putyinnak annyira fontos lenne ez a kapcsolat, onnantól, hogy Orbánt nem tudja az EU-ban használni. Én két szék közé esést érzek és nagyon rossz jövőt az országnak, de ne legyen igazam.

2022. jún. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Reméljük, ideje lenne.
2022. jún. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
#1: Ez a kérdés jóval összetettebb, és bonyulultabb annál, hogy a népre legyen bízva. Ezért nem is szabadna erről népszavazást tartani. Az a baj, hogy sok ember csak annyit érez az EU tagságból, hogy lehet menni a horvát tengerpartra, meg a többi országba vízum nélkül könnyen egyszerűen. És csak emiatt leszavaznának automatikusan a maradásra. Miközben a hátrányokat meg nem is veszik észre.
2022. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
6. Sorold már fel a hátrányait az uniós tagságnak? Meg az előnyeit ha nem lennék tagok.
2022. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is van egy ilyen érzésem de nem vagyok jövőbe látó.
2022. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!