Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy a benzinárak meg...

Most hogy a benzinárak meg fognak ugrani, mi lesz a magyarok nagy részével, aki történetesen gépkocsi függő, a szó legszorosabb értelmében?

Figyelt kérdés

Nem véletlenül hozta a Fidesz a benzinár sapkát, jól megfontolt szavazatvásárlás volt az. Ugyanis én már most ismerek nagyon sok olyat aki a benzinársapkás árak mellett is a patkányokkal verekszik a kajáért a kuka mellett, a téglát is megeszi lassan, de az KELL neki hogy autóval járhasson. Attól érzi magát embernek, úgy hat az agyára mint a legkeményebb drog. Számukra ha fel kellene ülniük egy buszra, az egyenlő lenne a harakirivel vagy az öngyilkossággal. Ilyen emberekkel van telis tele az ország. Mindenképpen kell nekik az hogy autóval járhassanak, sőt sokaknak az is hogy meglegyen a napi autókázás adagjuk, még akkor is ha nem kötelező menniük sehová.

Mi lesz ezzel az autópresztízzsel megbaszott társadalommal? Amit a németektől vettünk át valszeg, azzal a különbséggel hogy mi olyan kocsikkal járunk amit a németországi törökök dobtak utánunk ezerötszáz euro-ért, 20 éves tragacsokkal. De legalább gurul! Most hogy még sokkal drágább lesz gurítani a tragacsot, mi lesz a sok magyarral? Min fognak tudni még spórolni? Kajából már így is a szemetet eszik, meg lehet nézni mi fogy a boltokban.



2022. dec. 7. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Kevesebbet takarít meg (rekord magasra szöktek a lakossági megtakarítások az elmúlt években), vagy spórol máson. Esetleg átszokik kisebb fogyasztású autóra.
2022. dec. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 árokpart ***** válasza:
100%
Kérdező! Vidéken az emberek nem szórakozásra, hanem munkába járásra használják az autót.
2022. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A magyarok 90%-ának egy fillér megtakarítása sincs. Akinek van, azoknak is a legtöbbje nem tudná 6 hónapig kihúzni belőle. Lölőnek meg a többi oligarcha strómanjának növekszik a megtakarítása, de azoknak viszont valóban nagyon.
2022. dec. 7. 14:59
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi lesz? Fizetnek mint a katonatiszt. Amíg tudnak, utána leteszik a kocsit.
2022. dec. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ilyen jegy és bérletárak valamint ilyen állati utazási körülmények mellett nem hibáztathatsz senkit ha olcsóbban és emberhez méltóan szeretne utazni. Hogy te igénytelen vagy az biztosan praktikus dolog ebből a szempontból de nem mindenki az.
2022. dec. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Kérdező! Vidéken az emberek nem szórakozásra, hanem munkába járásra használják az autót."

Van olyan aki "csak" munkába járásra használja (bár oda is mehetne busszal), de rengetegen egyfajta kényszeres szórakozásként is használják. Még kajára sincs pénzük, de még a wc-re is autóval járnának legszívesebben szarni.

2022. dec. 7. 15:12
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy egyere több ilyen lesz:


Megszaporodó benzinlopások: Így védekezhet az üzemanyagtolvajok ellen | BorsOnline

[link]

2022. dec. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, leírtak: inkább nem eszik majd normálisan, és minden másról lemond, max. lerohad alatta a hàza, de a kocsiba akkor is tankolni fog.


"Ne haragudj de ilyen jegy és bérletárak valamint ilyen állati utazási körülmények mellett nem hibáztathatsz senkit ha olcsóbban és emberhez méltóan szeretne utazni.


Azért ez szerintem túlzás. Én busszal jártam dolgozni, mielőtt gyedre jöttem, és tök tiszták, rendezettek voltak a buszok, nem zsúfoltak, nem hidegek, büdösek, mint ami mindig elő van adva. A férjem egyszer busszal jött velem valamiért (ő se tenné le a kocsit a feneke alól), és teljesen meglepődött, hogy milyen kulturált a busz és milyen hamar odaértünk a célhoz.


Nyilván, megértem, hogy akinek napi 2-3 óra ingázást jelentene a buszozás, az nem vállalja be, de aki 20-30 perc alatt oda érne egy busszal, az sem teszi.

2022. dec. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Most leírom századszor is. Tudom elképzelhetetlen számodra kérdező de vannak helyek ahol nem jár 5 percenként busz. A hobbimhoz is kell a hátamon nem tudom vinni a peca cuccot meg a 30 kilós csónakmotor. 5000 el több lesz a havi benzin aztán ennyi
2022. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem szórakozásból használja az autót az továbbra is fogja mert siman nincs választása.
2022. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!