Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok ember miért háborog a...

Sok ember miért háborog a benzin ársapka eltörlés miatt nem volt jó hogy eddig legalább olcsóbban lehetett tankolni? Az nem számít, csak hogy most nincs szóval mindenki rohadjon meg felül?

Figyelt kérdés
Persze-persze tudom sokszor nem is volt meg 5 liter meg a tököm tudja, de legalább megpróbáltak ígyis segíteni most meg mindenki és elégedtlenkedik mintha ez az időszak meg sem történt volna. Valaki azért háborgott mikor ezt behozták, most meg azért mert eltörlik. Kezdem észrevenni, hogy ennek a népnek minden sz*r :D

2022. dec. 7. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Hűha….
2022. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Sok lesz ez ma estére már.
2022. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Mert birka volt aki be vezette. Soha nem kellett volna ársapka. De az okos dr"elvtársak" remek döntése volt.

Én ellene volta-vagyok...

2022. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#1-2 Mármint mi? Egy teljesen értelmes kérdést tettem fel, hogy aki azért sírt mert bevezették most miért sír hogy kivezetik? Egyáltalán nem bírom megérteni.
2022. dec. 7. 19:48
 5/15 A kérdező kommentje:
#3 Én sem értettem a lényegét, de most mégis potyognak a könnyek, hogy kivezették vérszociktól is szóval nem értem a lényegét, hogy most akkor ki melyik oldalt állnak?
2022. dec. 7. 19:49
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Az nem merült fel esetleg, hogy talán. Nem is tudom…. Nem ugyanazok az emberek mondják ezeket?
2022. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Bízom benne, hogy újra taxis blokáddá alakul ez a sok "sapka" (+ gáz, villany, élelem...)
2022. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#6 De konkrétan ugyanazok mondják ezt szinte ismerősi körben is:D szóval gondolom nem egyedi eset.
2022. dec. 7. 19:52
 9/15 anonim ***** válasza:
13%
Szinte senki sem háborog ezért. Csak a proletárok akik nulla gazdasági tudással rendelkeznek, csak azzal hogy "há' legyen ócó".
2022. dec. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
#7 Hát, a taxisok szerintem már írják az ultimátumot a Viktornak, a nyílt levél ma megvolt.
2022. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!