Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy királyunk utolsó...

Most, hogy királyunk utolsó nagy intézkedése is felülíródott (benzin árstop eltörlése), tényleg úgy érzik sokan, hogy továbbra is jó az áprilisi győzelem?

Figyelt kérdés

Elégedettek vagytok ezzel a családbarát kormánnyal?

Mennyit fogtok így tankolni?



2022. dec. 6. 22:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
9%
de most komolyan, ha az ellenzék nyert volna, akkor már egy éve magas lenne az üzemanyagár. Nyertünk egy évet, de import hiányában az árstopp mostanra már kevés.
2022. dec. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
35%

Mocskosbrüsszel szankciói miatt van.


Meg az anyjuk csáját.

2022. dec. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha a baloldal nyerne, akkor eltörölnék a benzinárstoppot! :D Nem ez volt az egyik legfontosabb eleme a fidesz kampányának? :D Haha. :D
2022. dec. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
De talán az áfa nem lenne 27%...
2022. dec. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Ha magas lenne az üzemanyagár 1 éve, és nem lennének hatósági áras hülyeségek, akkor nem is kerülne ennyibe sok minden más az üzletekben.

Szóval ez a fajta gazdasági gondolkodás nem nyert.

2022. dec. 6. 22:49
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
Így van.
2022. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%

#1: H*lye vagy, tipikus fideszes. Vesztettünk 1 évet...de inkább többet. Az árstoppok nagyobb bajt okoztak, mintha nem lettek volna.

Helyettük szakértően kellett volna kormányozni 2010 óta...ha már kaptak 2/3-od meg korlátlan felhatalmazást adtak maguknak az elmúlt években.

2022. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

aki a fideszre szavazott, annak majd a propagandák megmondják, hogy mit kell érezni

valószínűleg a brüsszelt kell utálni mert a "szankciók miatt nincs benya" (azok a szankciók miatt, amik minket nem érintenek)

2022. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
12%
ha nem lettek volna árstoppok, akkor is magasak lennének most az árak. Komolyan nem értem, kik irogatnak ide már?
2022. dec. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
12%
9: én nem vesztettem egy évet, mivel hatalmas összeget spróoltam meg az árstoppal. Munkából adódódan, ez lényegtelen. Ha nem lett volna infláció, akkor is spóroltam volna vele. Ehhez nem fideszesnek kell lennem, hanem számolnom kell tudnom.
2022. dec. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!