Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliaknak mi értelme van...

Baloldaliaknak mi értelme van 444, telex és egyéb cikkeket belinkelni a kérdésük alá, amikor még ők maguk is tudják, hogy ezek erőteljesen liberális, baloldali, Amerikából finanszírozott oldalak, amiknek a hitelességtartalma gyakorlatilag nulla?

Figyelt kérdés

2022. dec. 8. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Az egyik oldal kb 20 forrásból szed infót, külföldről és belföldről egyaránt.


A fidesz média 1 ember kezében van aki elsönti mit kell leírni.


Szerinted melyik a hiteltelenebb?

2022. dec. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Mert kretének...
2022. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Annyi az értelme szerintem, hogy hiteles forrásból érdemes tájékozódni - ezek az oldalak pedig betartják az újságírás alapvető szabályait és az elementáris sajtóetikát (akkor is, ha véleményeikben elfogultak).


Ebben radikálisan különböznek a jobboldali szennyorgánumoktól, amelyek egy az egyben hazudnak, tényeket hamisítanak meg.


Elegendő az elvesztett helyreigazítási pereik számát tekinteni ahhoz, hogy ezt belásd, kérdező.


Ja, és ezek nem Amerikából finanszírozott oldalak, hanem BÁRHONNAN a világon, mivel az olvasók adományait fogadják.


Én például Erdélyből finanszírozom mindkettőt! :-)

2022. dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Gyurcsányra oedig nem szabad azt mondani, hogy g..i, mégpedig azért, mert az említett dologból még ember is lehet.
2022. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

Teljesen mindegy mi a forrás, ha egy grafikonra akarok hivatkozni, vagy arra, hogy XY konkrétan azt mondta, hogy ...


Ha csak a cikkíró agymenése a hivatkozás lényege amit tényként próbálok eladni a többi válaszadónak, akkor nem mindegy, hogy mi volt a forrás.

2022. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

https://www.youtube.com/watch?v=5cMstd_eDF4&t=41s&ab_channel..


Kapcsolj feliratot elvtárs, szerencsére lefordították külföldirűl.

2022. dec. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk mert ez nem igaz? Esetleg belinkelnéd valamelyik címoldalt, ahol tételesen bebizonyítod, hogy valótlanságokat állítanak? Jöhet pl. 24.hu vagy hvg is, azokat kifelejtetted.
2022. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Te írtad ki ennek a kérdésnek a fideszes változatát, vagy az egy másik kérdező? Nos az ellenzéki médiák sokkal objektívebbek és függetlenebbek a fideszes médiáknál.


Ugye valamiért a fideszes média több sajtópert veszít.

2022. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Egy másik személy írta ki a Fideszes verziót :)

A függetlenség alatt azt érted, hogy a régi vezetés alatt pl az index még a Pamkutyás srácok monolitjánál is csak magyarozni tudott?

Ezek az arcok ma már telexesek.

[link]

2022. dec. 8. 19:48
 10/12 anonim ***** válasza:
32%

A vesztett sajtóperek arányával kapcsolatos infókat én is olvastam már, de igazság szerint ennek se nézett még senki utána, hogy fedi-e a valóságot és ha igen, mik voltak a vesztett perek tárgyai.


Erre hivatkozgatni átfogó infók nélkül felesleges. Manapság Blikk-szintű bullshit az egész médiapiac.


Nekem ne mondja az ellenzéki sajtó, h ők függetlenek, mert nem függetlenek. Ők ellenzéki sajtó. :)

2022. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!