Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rubelfideszesek normálisnak...

A rubelfideszesek normálisnak gondolják a libsizést?

Figyelt kérdés
2022. dec. 8. 21:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%

Az internet nem felejt :D


[link]

2022. dec. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
2%

#11 Akkor is jókat röhögtem ezen a mesén, most is. De persze te elhitted. Értem.

Te szegény! Így már sok minden érthető.

2022. dec. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
9%

#11: Sosem hittem volna, hogy valaha egy ellenzéki figura Simicska szavahihetőségére fog alapozni... :D

Mondott ő már mindent, többek közt azt is, hogy meg fogja nyerni az Orbán elleni háborút. Az eredmény közismert... :D

2022. dec. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
92%
Hiába minden McClane, a fanatikus fideszes kiskatonák mindent megmagyaráznak. Ha Orbán azt mondaná, hogy a tej holnaptól fekete, ez itt a 2 jómadár azzal jönne, hogy a tej sosem volt fehér, és aki azt mondja az volt, az sorosista elembétéqú ukrán meleg.
2022. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%

#14 jelen helyzetben pont nem mi hiszünk el valami ostobaságot amit senki soha semmivel nem tudott bizonyítani és amit egy bukott, hazug ember mondott Orbánra aki elvesztette a vele szembeni hadjáratában a fél vagyonát - hanem ti.

Mutass már valami halvány bizonyítékot arra hogy Simicska nem csak kamuzott! Nem fog menni, mert nincs.

Gyurcsányod is állította, hogy ott vannak nála a bizonyítékok Orbán ellen, azóta is várjuk. Hány éve is már? 5? 7?

2022. dec. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
89%

#15

Mi az, hogy "Gyurcsányod"? Akármennyire is hihetetlen neked, de ellenzékiként utálom Gyurcsányt és a DK-t is.


Igaz, vagy nem, de kinézem ezt a kormánytól. Amióta Fidesz van a hatalmon, próbálják likvidálni az RTL-t, de eddig nem tudták. Nem mintha hiányozna az RTL, de azért az Origo és az Index bedarálására sem gondolt az ember, hogy képes lesz rá a NER.

2022. dec. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

#16 "Akármennyire is hihetetlen neked, de ellenzékiként utálom Gyurcsányt és a DK-t is."

Nem hihetetlen. teljességgel megmagyarázza az itt mutatott butaságod azt, hogy mégis rájuk szavaztál.

2022. dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
83%

#17

A Kutyapártra szavaztam, te látnok.... Bár semmi közöd hozzá. Azért arra kíváncsi lennék, hogy mire lennél hajlandó, ha ismeretlen emberek politikai hovatartozását kellene kiderítened.

2022. dec. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
#18 Semmire. nem érdekel, hogy ismeretlen embereknek milyen a politikai hovatartozása. Többnyire még az ismerőseimét sem firtatom ha maguktól nem mondják el.
2022. dec. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
87%

#19

Aha, közben meg rám akarod fogni, hogy gyurcsányista vagyok, mint valami gestapos vagy ávós az ártatlanra, hogy kém.

2022. dec. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!