Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kellene a pedagógusoknak...

Miért kellene a pedagógusoknak béremelés, amikor 8 általánossal sokkal többet keresel mint diplomával Magyarországon?

Figyelt kérdés

2022. dec. 10. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Mert szeretnek keveset keresni.
2022. dec. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Csak én nem értem a kérdésben lévő összefüggést? Tehát azért nem kell béremelés, mert szerinted 8 általánossal többet lehet keresni, mint diplomával? Tessék?
2022. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Azért kéne, hogy az ilyenek mint te, végre megritkuljanak ebben az országban.
2022. dec. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Megnézném, hogy valaki nyolc általánossal mit dolgozna, vagy egyáltalán hogy maradna életben, ha nem lennének diplomások. /egészségügy, vegyipar, élelmiszeripar, energiaszektor stb/ Egy-két diplomásnál lehet, hogy többet kap valaki valami debileknek való munkával, napi 12 órával, de ötvenéves korára belerokkan. Pár év, és szinte minden robotizálva lesz, olcsóbb, és hatékonyabb az emberi fizikai munkát gépekkel kiváltani, akkor aztán képzettség nélkül mihez kezd valaki? Buta, képzetlen emberekkel gazdasági teljesítményt sem lehet elérni.
2022. dec. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Azért, mert ahhoz, hogy eljuss a 8 általánosig, ahhoz is kell óvópedagógus, tanító, mindenféle szaktanár és időnként gyógypedagógus.

Ha nincsenek pedagógusok, nem jutsz el a 8 általánosig sem és nem fogsz tudni olyan jól keresni.

2022. dec. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
Mármint 8 általánossal feketén, kulák munkával többet keresel, mint diplomával 6 órában bölcsész diplomával a mekiben? Vagy épp a folyamatos műszakos biorobot munkára gondolsz?
2022. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
szóval azt mondod, hogy aki több évig tanult szorgalmasan egyetemen, az ne fizessünk meg jobban?
2022. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdés nem igaz:

[link]

2022. dec. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, a tanárok azért tüntetnek, hogy a jövőben is legyenek tanárok.

Tanárok nélkül hogy végzed el a 8 általánost, hogy aztán meggazdagodj?

Szóval pont azért kell magasabb bér a pedagógusoknak, hogy több ember válassza a pedagógus pályát. Mert jelenleg mindenki inkább a jobban fizető 8 általánosos helyekre megy. Csakhát így ki képzi ki a jövő 8 általánosos milliomosait?

2022. dec. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
4%

"Azért kéne, hogy az ilyenek mint te, végre megritkuljanak ebben az országban."


Értem én, hogy nem tetszik a kérdező kérdése. De baromira gáz, hogy a magadfajta ember, aki baromira okosnak tartja magát, csak ilyen piti személyeskedésre képes. Ezen a fórumon sajna ez megy szinte minden kérdés alatt. De te jól megmondtad, ugye?

2022. dec. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!