Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed?

Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Egy magyarnak a hazájában kell élnie, akár jó vagy akár rossz neki vagy a jobb élet reményében ell lehet költöznie nyugatra?

2022. dec. 10. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkinek joga van kiköltöznie, ha nem érzi jól magát
2022. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Aki lózungoknak él,világ életében vesztes marad
2022. dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki eldönti, én maradok.
2022. dec. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Isti22 ***** válasza:
Vicces pont egy magyartól az otthonmaradásra biztatni, akik identitásbeli kérdést csinálnak a nomád múltjukból.
2022. dec. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A hazafiság egy nagy büdös baromság! Senki nem választja meg, hogy melyik országba születik, így csak azért nem elmenni, mert ide születtél, nettó hülyeség.

Ettől még úgy gondolom, hogy lehet itthon boldogulni és én nem akarok elmenni. De van az a pont, amikor azt mondom, mint Eric Cartman, hogy "Kabbe gyíkok én leléptem!" Pl. ha ki akarnánk lépni az EU-ból.

2022. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oda megy, ahová akar.
2022. dec. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A magyaroknak egy joga kellene hogy legyen: kipusztulni minél hamarabb. Élősködnek mint a tetvek a környező nemzetek területein.
2023. ápr. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Khm... Környező nemzetek területe? Hol is voltak Magyarország határai ezer évig, amíg a Trianoni béke szét nem szabdalta? Hol is volt Szlovákia 120 évvel ezelőtt? Hol volt Románia a 18. századig? Ne nevettess!
2023. ápr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!