Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy hiheti sok ellenzéki,...

Hogy hiheti sok ellenzéki, hogy sok fideszes azt hiszi, hogy nyugaton rosszabbul élnek?

Figyelt kérdés

2022. dec. 10. 22:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
84%
Eskü, az én fideszes rokonaim tényleg elő szokták ezt adni nekem...
2022. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
79%

Ez a tapasztalat. Másik kérdésbe már írtam, hogy az itthoni rokonságom fideszes és mikor hazajövök külföldről akkor mindig próbálják bizonygatni, hogy nekik milyen jó itthon és nekem milyen rossz kint.


Tényleg elhiszik, hogy németek milliói fognak halálra fagyni de bezzeg nekik itt a rezsicsökkent (lol) gáz meg az olcsó benzin (most már az se :D)

Amúgy meg diplomás üzletemberek, de van tanár is a családban, szóval nem tanulatlan kocsmatöltelékek...

2022. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
26%
Nekem a Fideszes ismerőseim jó része nyugaton dolgozik/dolgozott. Az ellenzéki ismerőseim pedig idegrángások közepette O1G-znek, istenítik Németországot, de mégis M.O.-n rohadnak.
2022. dec. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
86%

Én egy héten 3-4x hallom valakitől, hogy a nyugatiak az összeomlás szélén vannak.

Eleve olyan nincs, hogy valaki nem fogyatékos balek és fideszes. Aki ezt a marha kormányt támogatja bármilyen formában, az bármit elhisz.

2022. dec. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
7%
Melyik Fidesz fan mondta, hogy nem is léteznek ?
2022. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
84%

Ez valahogy olyan mint egy vallás.Nem érdeklik őket a tények.

Ha a főni elkezdené terjeszteni - (pl.)zöld az ég - egy-két héten

belül 3 000 000-an azt mondanák.

2022. dec. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
84%
Úgy hogy rengeteg Fideszestől tényleg ezt lehet hallani, nekem pl nővérem bankban dolgozik és meséli hogy naponta jön egy jó pár ember aki folyamatosan magyarázza, hogy a sok bolond nyugati jól megszívja nekünk meg milyen jó, hát ezért pl.
2022. dec. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 anonim ***** válasza:
62%
Azért, mert még soha életükben nem jártak nyugaton.
2022. dec. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező

Az itt olvasható ballibes válaszokból azt látni, hogy nem csak fogalmuk sincsen arról mit is mondanak/hisznek a fideszesek, de ráadásul meg vannak győződve arról hogy azt a baromságot mondják/hiszik amit ők oda képzelnek.

Nem hajlandóak megérteni amit mondunk nekik, már több, mint egy évtizede mondunk, hanem kifacsarják és hiába ismételjük el nekik újra meg újra, hogy tévednek, nem fogják fel, mert nem akarják.

Olyanoktól mit vársz akik eleve így állnak a dologhoz, mint a 4-es, 6-os? Szerencse hogy lélegezni tud egyszerre a hülyeségek leírásával.

2022. dec. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
42%
9: mennyit kapsz ezekért a bérkommentekért amúgy?
2022. dec. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!