Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vagy hálás Orbán Viktor...

Miért vagy hálás Orbán Viktor miniszterelnök úrnak?

Figyelt kérdés
Ilyenkor Karácsony közeledtével, szerintem érdemes kifejezni a hálánkat, nagyra becsülésünket, annak, aki megérdemli. Orbán Viktor szerintem Isten küldötte. Én azért vagyok neki hálás, mert megvéd a neoliberálisok szélsőséges akciótól.

2022. dec. 11. 14:26
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
:(
2022. dec. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
97%

Neki köszönhető hogy nálunk is ismertté vált és elterjedt az lmbtq, wokizmus, liberalizmus.

Nélküle a kutya se tudta hogy egyáltalán mi az az lbmqt :DDD

2022. dec. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
14%

Hálás vagyok az egykulcsos adóért. Hálás vagyok hogy nem vették el a karácsonyi jutalmam 54 százalékát mint Gyurcsány idejében a többkulcsos adóval.

Hálás vagyok a családtámogatásért. Igaz nekem nem jár az unokám most annyi idős mint amikor én Gyurcsány alatt neveltem a gyekekeket és a családi pótlékon kívül lóf-szt sem kaptam. Őket legalább az adójóváíráson keresztül valamennyire támogatja az állam.

Aztán hálás vagyok a 27 százalékos áfáért. Végre az is fizet valami adót aki zsebbe kapja a fizetése jó részét.

Hálás vagyok azért is hogy nálunk egy férfi és nő köthet házasságot.

Ez az élet rendje több ezer éve ne változtassunk rajta.

A többiek azt csinálnak amit akarnak de ne nevezzük házasságnak ami nem az. Vegán steak sem létezik mert a steak az hús.

2022. dec. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
93%
Nélküle tuti sosem jöttem volna ki erre a rodhadó nyugatra! Köszönöm, hogy megváltoztattad az életem!
2022. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
Én hálás vagyok, mert végre annyira bénán kormányoz, hogy mostmár a Terinénik is látni fogják, akiknek eddig narancs színű hab jött a szájukból, miközben skandálták urunk nevét.
2022. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Én azért, mert 12 év alatt sikerült, olyan szintre züllesztenie a társadalom egy jelentős részét, amihez más diktatúráknak évtizedek vagy századok kellettek. Szóval ez azért nem kis teljesítmény, valljuk be.
2022. dec. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 qkker1 ***** válasza:
100%

"Igaz nekem nem jár az unokám most annyi idős mint amikor én Gyurcsány alatt neveltem a gyekekeket"


Na ennek fussál neki mégegyszer! Sehogy nem jön ki a matek a korokkal!

2022. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 qkker1 ***** válasza:
96%

"Nélküle tuti sosem jöttem volna ki erre a rodhadó nyugatra! Köszönöm, hogy megváltoztattad az életem!"


Ezért sokan hálásak lehetünk, én is miatta vagyok a nemlétező Németországban.

2022. dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
90%
7es xdd ezt nem is olvastam ezt a választ, egy igazi IQ bajnok az emberünk mi a fene xdd hát erről beszéltem a 6os válaszomban, hogy lassan állati szinten van egy két ember.
2022. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
11%

Akkor mit érdekel titeket hogy mi megy Magyarországon ?

Legyetek boldogok ott.

2022. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!