Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Somogyi András jobb híján az...

Somogyi András jobb híján az ellenzéki szavazótábor "humor" csillaga?

Figyelt kérdés

Nem vagyok se balos se jobber (tudom, ezt nehéz egy átlagmagyarnak feldolgozni, de próbáljátok meg). Viszont nézem ezt a Somogyit, akinek annyiból áll a poénkodása, elváltoztatott szomszédnénis hangon felolvassa a saját politikai véleményét a kormányról. Komolyan, ennyi erővel írhatna politikai blogot is, aztán felolvastatja Google robottal a posztját majd kiteszi, hogy ez most paródia.

Ez ma az ellenzéki humor? Csak kérdezem. Legalább Bödőcs az színvonalasan űzi ezt.



2022. dec. 11. 15:23
 1/6 Fsms ***** válasza:
81%
Nekem tetszik.
2022. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
ő egy jó humorista , és a neváltoztató műtét is jól sikerült szexi
2022. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk Bödőcs pont egyértelműen ellenzéki, maximum nem egy konkrét párt szekerét tolja.
2022. dec. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MDaniel98 ***** válasza:
74%
3# És ettől jó.
2022. dec. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 annyira talán nem egyértelműen, mert Ferit pont amiatt kritizálta legutóbb, mert 4 évente mindig nyer egy kétharmadot a fidesznek.
2022. dec. 11. 16:43
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
az ország csillaga Somogyi Úr!
2023. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!